To was zaciekawi też.

Dane:

O 21.4.2014: EW 90,91,92 - WAGONY S-BAHN BERLIN W GDAŃSKU. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 25m 8s. Liczba odsłon zanotowanych 3845 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, choroby ryb zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 42 w skali 1-5.

Komentarze:


21.4.2014: EW 90,91,92 - WAGONY S-BAHN BERLIN W GDAŃSKU - Super odcinek. A do Piły mogą turyści dotrzeć przez Koszalin szczególnie przez muzeum wąskotorówki
 
- Świetny odcinek, REWELACJA. Po prostu lux. Bardzo ciekawy temat, bardzo dobre wykonanie techniczne, dobra muzyka, bardzo dobre kadry na filmie, ogląda się jak na żywo, jestem pod wielkim wrażeniem!
- Sprostowanie do materiału. Odnośnie wagonów s-bahn, pokazujecie w materiale wagon s-bahn z doczepionym wagonem towarowym ze SZCZAKOWEJ, północnej dzielnicy miasta Jaworzna woj.śląskie. Jaworzno Szczakowa jest jednym z największych węzłów kolejowych w Polsce. Nie ma czegoś takiego jak Szczakowo:)
- Wspominajac obecny tabor SKM to zapomnieliście dodać o produkowanych w latach 70 EW 58 które miały właśnie na każdy wagon 1 parę drzwi wiecej
- Pan Hermann ma jakąś obsesję na punkcie Piły. Jakby ten rzekomy parowóz naprawiono w Chabówce to by chyba szału dostał. Już nawet trasa pociągu z parowozem musi być przez Piłę. Zapewne pała wielką nienawiścią do skansenu w Pyskowicach gdyż tam naprawili parowóz bez pomocy Interloku. Normalnie szok chyba dla niektórych.

Następnym razem proszę o bezstronność. Bez Interloku nadal parowozy będą jeździły, najwyżej ktoś inny zrobi to, że nie będą kursowały.        
- Prosiłbym o zrobienie odcinka w całości poświęconemu pociągom Henschel-Wegmann-Zug.
- Jak zwykle dobry merytoryczny odcinek ; 3:40 tymi piętrusami to poszli po bandzie   :-)
- Fajny odcinek, podoba mi sie
- Bardzo dobry odcinek!
Mała uwaga: słowo muzeum pisze się przez Z.