To was zaciekawi też.

Dane:

O 29.9.2014: POLSKO-NIEMIECKIE POŁĄCZENIA KOLEJOWE 2014. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 24m 45s. Liczba odsłon zanotowanych 5326 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 39 w skali 1-5.

Komentarze:


29.9.2014: POLSKO-NIEMIECKIE POŁĄCZENIA KOLEJOWE 2014 -  Z TEGO CO WIEM TO POŁĄCZENIE MA JUŻ ZNIKNĄĆ
- A  możecie się dowiedzieć dlaczego zlikwidowano GEDANIĘ i MARE BALTICUM-chodzi o te 2 pary pociągów z Berlina przez Szczecin w kierunku Trójmiasta i dalej? Dla Mnie to jest właśnie przykre że nie ma połączenia które łączyło by Trójmiasto przez Słupsk, Koszalin, Szczecin z Berlinem czy Hamburgiem. Jak już kiedyś pisałem MARE BALTICUM łączył dla Niemców lubiane przez nich turystyczne miejsca w Polsce takie jak Mazury, Elbląg-Kanał Elbląski i całe Pomorze.Mogła by to być wydłuzona relacja pociągu RYBAK który zastąpił MARE BALTICUM podajrze w 2000r.
- Podoba mi się to, że autorzy programu starają się szukać prawdy i mówią o dobrych i złych stronach kolei i przewoźników kolejowych - zarówno polskich jak i niemieckich. To bardzo profesjonalne podejście do dziennikarstwa. Oby w przyszłości było jak najwięcej powodów do pochwał naszych i zagranicznych przewoźników, czego też sobie życzę jako pasażerowi.