druk książek

Dane:

O Bezpieczny przejazd kolejowy. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 3m 43s. Liczba odsłon zanotowanych 110240 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 80 w skali 1-5.

Komentarze:


Bezpieczny przejazd kolejowy - 1:44 A gdzie podwójna ciągła?!
- Ale sie zmienił K.Hołowczyc :)
- fajne
- Powinni tego typu filmy puszczać w TV zamiast reklam. Znacznie bardziej z tego byłby pożytek bo znaleźliby się ludzie, którym film ten dałby coś do myślenia aby uważali przed przejazdem. Ten film myślę, że z pewnością uratowałby życie nie jednej osobie lub być może i nawet już uratował.
- Już mój tata nie jest taki głupi!
- Ja też.
- bardzo pouczjące
- Bardzo mądre.
- Mamy durnych kierowców to fakt,ale zabezpieczanie przejazdów kawałkiem plastiku i to na pół jezdni nie zapewnia wcale bezpieczeństwa.Betony z PKP PLK zwalniają dróżników i likwidują szlabany,żeby więcej było dla nich.Marnują pieniądze na beton i szkło na ekrany,które tylko są bazgrane przez graficiarzy,szpecą widok,a nikt nie bierze pod uwagę co się będzie działo jak zderzą się 2 pociągi właśnie przy takich ekranach,ilu ludzi zabiją te ekrany!
- ja wiem o tym nawet to bym zobaczył wiele
- Szkoda że jeszcze w Polsce pociągi nie jeżdżą wszędzie po 160 km/h to statystyki wyglądały by tak: zabici 1235 ranni 0.
- Jak ktoś usunie ten filmik, to mu podpalę stodołę!
- @Kostek05062010 I w takich sytuacjach nie jest mi szkoda tych pojebanych kierowców, ale właśnie maszynistów. Chłopina niczemu winni a targają nim emocje... Sama mam ojca maszynistę i jak słyszę jego historię, to mam gęsią skórkę.
- @kamil2178 nie 100 tylko 1500m
- 2:40 cała rodzina ginie w tym samym momencie pod pociągiem. Nie taniej było poruszać się jednym pojazdem? A tak serio to bezmyślność ludzi jest powalająca. Kolega zabił już w ten sposób. Jego elektrowóz ze składem węgla zatrzymał się UWAGA 750 METRÓW od przejazdu. On tylko uruchomił hamulce i zamknął oczy:(
- @Tiomek4 ograniczenie prędkości dla pociągów jest wersją która mało kosztuję PLK-ę w przeciwieństwie do sytuowania na przejeździe SSP, dróżnika czy budowy przejazdu wielopoziomowego. A to że pociągi będą wolniej jeździć to ich już nie obchodzi. Zresztą to ograniczenie i tak tyczy się tylko czoła pociągu. Więc dobry maszynisty za długo tą 20-tka jechać nie będzie.
- @robert052 nie ograniczyli prędkości dla pociągów na przejeździe ? człowieku pociąg ma przepuszczać kierowców? cos tu nie jest hallo
- Ale kierowca przed każdym przejazdem powinien się zatrzymać i upewnić, że nie jedzie pociąg ;) Pozdro ;)
- Czy ci kierowcy nie wiedzą jaki stres to jest dla maszynisty ? Taki maszynista dajmy na to co ma 3 dzieci zonę i tu naglę BACH... Zabija kogoś ? BEZPIECZNY PRZEJAZD NALEŻY TAKŻE OD CIEBIE !
- na WKD to bardziej Maszyniści uważają żeby nie doszło do zderzenia na przejeździe niż kierowcy/piesi. Sam widziałem jak jakaś staruszka z balkonikiem weszła na przejazd jak drezyna była ok 10-20 m od przejazdu. A to kierowcy/piesi mają się oto troszczyć a NIE NA ODWRÓT