To was zaciekawi też.

Dane:

O Był sobie pociąg.... Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: m s. Liczba odsłon zanotowanych 148252 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, części do maszyn rolniczych zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 149 w skali 1-5.

Komentarze:


Był sobie pociąg... - Klimat piękny, ale mało gdzie już do ujrzenia...
- ten pierwszy wagon to chyba ruski
- Trzeba było się z nim pojeździć :)
- Taa Pociąg jedzie, a kierowca niebieskiego busa nawet się nie zatrzymał... Co za bezmózg!!!!
- Super filmik.
- Super filmik.
- Super filmik.
- Piekny klimat!
- @kondziolot Hehe też mam JVC ale Everio!
- @bmwm5thebest Nagrywam kamerką JVC gz-hm200.
- Fajna składanka kolejowa! 5***** ! P.S. Jaką kamerą nagrywane?
- Nice video!
- Ładny film ale nie moge sie pogodzić z tym że spółka pkp zlikwidowała to połączenie przeciez to była wizytówka tej lini . ładne składy jeździły .
- @bober770624 Dzięki za miłe słowa :) No wybierałem się na peron w Pułankowicach ale ostatecznie dotarliśmy wtedy z żoną do Sulowa:)) Pozdrowionka.
- 0:40 - 0:50, coś tak jakby tańczyła. Córciom się podobało. Film -przepraszam ale muszę to napisać - wykur**sty! Jeden mankament, to że nie ma tam nic z okolic Pułankowic I Kraśnika, ale że jest Wilkołaz to wybaczam. Szacunek za Kawał Dobrej Roboty. Jeszcze parę takich rozkładów, i dzieciakom i wnukom będę mógło pokazać przynajmniej filmy, ze było coś takiego jak pociągi. 5 + Pozdrawiam /ibonek/
- 7:33 - "pociąg TLK z Przemysla do Rzeszowa, wjechał na tor TRZECIM, przy peronie DRUGIM" hahhaha
- No nie wierzę, mistrzowski materiał i jeszcze w HD! Bardzo dobry z Ciebie reporter, oddałeś HOŁD temu kultowemu składowi. To musiało być dobre: SOLINA z gagarinem. pzdr
- Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem realizacji filmu. Składy Soliny i ich piękne lokomotywy to było coś. Solina kursowała legendarnie... szkoda mi tego pociągu raz w życiu jechałem Soliną ze Stalowej Woli do Warszawy trasa Stalowa Wola-Lublin wzbudziły emocje i piękno tej linii. Może jeszcze wróci Solina? Tak samo było z Hetmanem a od 1 marca 2011 ma kursować ponownie :-) należy się Nobel za ten film :-) /FAJNE/ i ulub.
- Piękna produkcja :) Na temat IC i SA103 nie będę się wypowiadał, ale dla mnie pocieszeniem jest to, że Solina ostała się najdłużej ze wszystkich dalekobiegów na 68. Pozdrawiam serdecznie :)
- Ona była jak moja córka ! 5* + Ulubione