Tu są – ulotki

Dane:

O dna transformacja kundalini przewymiarowanie. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 1m 58s. Liczba odsłon zanotowanych 17153 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 35 w skali 1-5.

Komentarze:


dna transformacja kundalini przewymiarowanie -                         SERVICE TO OTHERS
For even the Son of man came not to be ministered unto,
but to minister, and to give his life for a ransom of many!
- Mark 10:45
- Jezus jest z nami a pokazane DNA są nieznane.
- Jezus jest naszą Bramą do przejścia na Wyższe Poziomy Duchowe. Kto już umie tego typu infrmacje odbierać poprzez swoje serce do rozumu, ten nie ma wątpliwości... :)
- Negatywizm rządzący na Ziemi stanowi prawdziwą epidemię wywodzącą się z dysfunkcyjnej myśli ludzkiej, manifestującej się w groteskowych formach astralnych. Z tego właśnie powodu tak istotne jest uświadomienie sobie destrukcyjnych skutków dysfunkcyjnej myśli, będącej wynikiem wpojonych wam irracjonalnych wierzeń. Nie uświadamiacie sobie zupełnie mocy myśli, zdolnej urzeczywistnić dowolną formę, zarówno gęstą jak i subtelną.
- Boska Moc Stwórcza manifestuje się we wszystkich wymiarach oraz strukturach atomowych i subatomowych wszechświata. Gdy nie pozostajecie w zgodności z tą mocą, kreujecie blokady i zaburzacie przepływ uniwersalnych procesów ewolucyjnych.
- ciekawy ten film.....
- ja,rozumię iż transformacja ,w tym przypadku jest niefizyczna.a mianowice ,coś czego niemożna ująć w slowach,wyczuwamy TO jesteśmy TYM,próbując zrozumieć,postępujemy tak jak fizyk obserwujący elektron ipoprzez sama obserwację uczestniczy w kreacji
- jest tylko miłość wieczna i bezgraniczna
- te oczy brak słów niemam pytań i niema odpowiedzi jest tylko .....tao jest i nie jest TAO ....MIŁOŚĆ
- to jest możliwe, od nadmiaru chemtrails grawitacja wreszcie puści...
- ...i znowu uczepili się Jezusa, dajcie mu już spokój, bo świadomość chrystusowa nijak się ma do chemtrails i HAARP, które uszkadzają ludzkie DNA i izolują ludzi przed energią z kosmosu... no chyba, że żyjecie na innej planecie, albo? może pod ziemią?
- ludzie chyba nie jestescie tak naiwni zeby wierzyc w te bzdury to jest operacja psychologiczna prowadzona na skale globalna przez tak zwanych oswieconych ktorzy kieruja sie naukami upadlych aniolow,przeciez to jest new age nie dajcie sie oglupic,tajny rzad usa jest w posiadaniu tech.antygrawitacyjnej od lat pieczdziesiatych ubieglego wieku,kregi w zbozu,tak zw.channeligi to wszystko ich sprawka zeby wdrozyc w zycie NOWY PORZADEK SWIATA
- nasze ciała są zatruwane więc niedługo będa fruwać.
- w-ygooglujcie : Władza światowa celem kryzysu
- ja sie chyba własnie przeistaczam w Jezusa haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
- Nie bądź ignorantem. Nie chcesz, to nie wierz i nie wmawiaj innym swoich nieprzemyślanych tez. Niech Cię Bóg oświeci.