To was zaciekawi też.

Dane:

O Dworzec Kolejowy PKP Zakopane - Oblężone kasy biletowe. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: m s. Liczba odsłon zanotowanych 1699 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 6 w skali 1-5.

Komentarze:


Dworzec Kolejowy PKP Zakopane - Oblężone kasy biletowe - To nie do końca prawda, gdyż po drugiej stronie poczekalni są następne dwa okienka? Kiedy byłem w Zakopanem (czy jak to się mówi w Małopolsce - Zakopanym) w lipcu '14 roku to też były tłumy, do tego kasjerce popsuł się komputer i zamknęła okienko. Zniesmaczenie podróżnych było znaczne, regio "Kasprowy" (chyba) czekał na nas 15 minut. Być może był to rok 2013 (niepamiętam, ale sytuacja wydarzyła się na serio) xd
- Spore tłumy kupują bilety w Zakopcu...
Przypomina mi się wtorek, gdy kupowałem bilet KolMazów do Zabieżek i na dworcu w Otwocku też dużo ludzi było i tylko jedna kasa biletowa była czynna.
- Oj tak, biletomaty by się przydały. Do tego ciekawą opcją byłyby zniżki przy zakupie biletu przez internet, ludzie mający taką możliwość mieliby motywację, żeby jednak bilet kupić w sieci, a nie na dworcu i już kolejki byłyby mniejsze.
- Trochę ludzi było faktycznie:( 
Mam pytanie, nie denerwują się ludzie, że ich nagrywasz? 
-