To was zaciekawi też.

Dane:

O Železničná stanica Brodno. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 3m 44s. Liczba odsłon zanotowanych 612 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 15 w skali 1-5.

Komentarze:


Železničná stanica Brodno - Ja pierdziele, żadna kolej na mnie nie zrobiła takiego wrażenia jak CD. 5***** i pozdro !
- Panowie, takiej stacji na zadupiu to nawet w Niemczech nigdzie nie zobaczycie! Dla mnie szok. Pięknie utrzymany przystaneczek, bardzo nowoczesny a pociągi równie efektowne jak samo miejsce (kobiety zresztą też :D ) ...i to wszystko w kraju, o którym przeciętny mieszkaniec dawnej UE nic nie wie albo myśli że to totalna wiocha jeszcze gdzieś dalej za Polska, być może nadal ZSRR :-) PS. Świetny start Elephanta. Pozdrawiam.
- @basilis1967 :-)
- Swietny materiał z ekstra stacji , ładna mijanka Fajne
- Superowy materiał z wjazdami dwóch Słowackich składów,a stacja zajefajna taka mała,zoom to masz genialny!!!5****za całokształt materiału!!łapa w górę i pakuję w ULLL!!!POZDRO
- Hi. Nice trains and the girl in white has amazing sexy butt !!!!!
- Super film i fajny skład
- @ziuru1miechow szlakowa 140, ale zaraz za stacja jest most gdzie jest duże ograniczenie, więc mistrzów nie zobaczymy.
- Stacyjka jest bardzo ładna.Łuczki są super! Brakuje tylko polskiej flagi aby ludzie wiedzieli że MK z Polski przyjechali. Poproszę jak Masz film z przelotu przez tą stacje.
- Słowaki są mistrzami w Polsce taka stacja w polach z elektronicznymi wyświetlaczami może powstać za 50 lat ;DDD