To was zaciekawi też.

Dane:

O Griffin i Dragon - nowoczesne lokomotywy wyprodukowane w Gliwicach. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 3m 45s. Liczba odsłon zanotowanych 34010 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, golebie.rolnicy.com zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 49 w skali 1-5.

Komentarze:


Griffin i Dragon - nowoczesne lokomotywy wyprodukowane w Gliwicach - Wspaniała inicjatywa, Dragon po prostu rewelacja, mam nadzieje że uda się utrzymać produkcję seryjną, trzymam kciuki i gratuluje projektu i finalnego wykonania. Polska myśl techniczna, zdecydowanie tak !!!
- no brawo hanyski bravo
- Polskie Lokomotywy, świetnie że są! Nie trzeba opierać się na obcych produkcjach. Jeśli potrafią do 140 Km/h to na europejskie warunki zupełnie wystarczy.  
- kiedy dragon 002 bedzie dostarczony do STK Wroclaw??
- fajne
- To po co to drogie pendolino
- Okolice 88t to standardowa masa loka wielosystemowego, nie tylko Griffina.
- Cały obejrzałem powyższy film . Co do Griffina i jego prędkości konstrukcyjnej podają w chwili obecnej 140 km/h.
- jest jakiś inny Griffin oprócz wielosystemowego? Myslenie nie boli
- Oglądałeś filmik? Poza masą Griffina (którą faktycznie podali błędną) liczby pochodzą od przedstawiciela producenta. O ile masę Dragona mógł lekko zaokrąglić (bo faktyczna to jednak 116t i tyle ma na burcie) to bardziej ciekawi mnie 160km/h Griffina bo już o tym gdzieś słyszałem. Może rzeczywiste parametry okazały się lepsze od założeń i jednak homologowali go na 160?
- Nie jest, przecież nawet na video przedstawiciel producenta podaje 88t. To jest masa wielosystemowego loka.
- masa lokomotywy Griffin jest podana poprawnie
- Nie jest, ab będzie - w tym roku.
- kiedy Dragon 002 jest gotowy??
- Nie wiem skąd wzieliście te błędne informacje odnośnie masy obydwu lokomotyw ale Dragon waży poprawnie 116 t natomiast Griffin 88 t i v-max 140 km/h - sprostowanie.
- Ja mam nadzieję, że E6ACT DRAGON będzie dumnym następcą wysłużonych już byczków ET22 i jamników ET41.
- Piękne pojazdy. Mam nadzieję, że osiągną większy sukces niż Gama z PESY