psycholog Lublin

Dane:

O jak sie buduje tory kolejowe 2013 ciekawe. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 3m 49s. Liczba odsłon zanotowanych 139230 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 130 w skali 1-5.

Komentarze:


jak sie buduje tory kolejowe 2013 ciekawe - Looks Complicated!
- A zrobiliscie , wy zjeby poloczkowe fundament zelbetonowy na przynajmniej 5 metrow wgla,b ? A chuja zescie zrobili. poloczki ucza, jak sie tory robi kolejowe..., no nie... chyba zaraz pierdolne, ! - buhahahahah Zjeby poloczkowe znowy pouczaja, - buhahahahahah !!!! Ja wam kurwy przewiduje katastrofe,  , w korej zdechnie kilkuset zjebow polokowych i znowu be,da, placze i sledztwa tej waszej spierdolonej , bandyckiej prokuratorki. Ja pierdole, ... - ale spierdolone panstewko , sciek brudow przy Europie z 30 milionami zjebow genetycznych polokowych !!! 
- Wyjaśniam po szynach łączonych znanymi metodami na stale czyli na sztywno w lecie po nagrzaniu po wyżej 60 stopni dopuszcza się jazdę tylko warunkowo do 30 Km/h i to dlatego niektórzy pasażerowie są zdziwieni i mówią że zimy niema a pociągi się spóźniają ponieważ o tym nie wiedzą . 
- Jak widać w reportażu TVP jest zima 0 stopni wagony nie były obciążone a rzucało niemi na boki jak w ciuchci tak nadal rzuca i w pendolino bo jeżeli pospawają wszystkie szyny i nagrzeją się w lecie po wyżej 60 stopni temperatury tory wyglądają jak wąż pod obciążeniem czy pojadą i z jaką sypkością to dopiero będzie biło wagonami na boki.a w zimie szyny pospawane zachowują się jak struny od gitary ja wiem że na strunach od gitary się gra a nie jeździ lubią pękać i wytwarzają  hałas o wysokim dźwięku  niż w odcinkach nie wiem co na to ludzie w nocy mieszkający obok takich szlaków kolejowych.Pytanie dlaczego redaktorzy testują Pendolino a co robią obecnie firmy ubezpieczeniowe ponieważ pendolino ma przewozić ludzi a nie bydło do rzeźni.
- Czy w Polsce tez sie tak to robi?
- To nie twój film, to nie "budowanie torów" tylko spawanie nawet pisze na samym początku 
- ten film powinien miec nazwę. jak sie robi łaczenie szyn
- Вот это я понимаю рельсы!
- To w Czechach łączyli. Wiem, bo na kursie pokazywali ten film.
- Tak zwane spawy termiczne
- a
- lipa torów nie można łączyć połączeniami sztywnymi np przez spawanie bo tory latem się pod wpływem temperatury rozszerzają a zimą kurczą i by pękały zimą a latem by się gięły
-
- Potwornie czasochłonna operacja. Jeśli każde dwie szyny tak się łączy to masakra.
- ale tą motorynką bym karnął się po tych torach :)
- To się nazywa spawanie termitowe z elementami zgrzewania .
- ...jakoś się nie "jebią z tym" - watch?v=SnWbmKTBo_g
- u nas to by się jebali tydzień z tym.