To was zaciekawi też.

Dane:

O Janusz Korwin-Mikke w programie Pociąg do polityki (19.04.2015 Polsat News 2). Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 22m 22s. Liczba odsłon zanotowanych 108305 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, hydro uprawy zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 1189 w skali 1-5.

Komentarze:


Janusz Korwin-Mikke w programie Pociąg do polityki (19.04.2015 Polsat News 2) - Hehe! Kocham kuce za ten ich ból dupy. Korwin wypadł beznadziejnie w tym wywiadzie i teraz wszyscy są wkurzeni na tę kobietę, bo temu nie zaradziła. Powinna zadawać proste pytania, najlepiej takie, na które krul odpowiadał wiele razy. A tak wyszło na to, że Korwin to jednak zwykły czubek. No głupia baba! :D
- Durna baba i tyle.
- Korwin jak zwykle z klasą ale ta brzydka szmata co mu czytała pytania z kartki była nieźle wkurwiająca.
- 6:52 "Człowiek który ma dużo pieniędzy to jest dobry a nie zły" (???)
- fajna babka Korwin palnal niezla gafe po 16 minucie o cudzolozeniu
- Fajne przesłuchanie.
- Pierniczone lewactwo na co dzień promuje sodomię, rozwiązłość i, aborcję i inne dziadostwo a będą wypominać Korwinowi skoki w bok. Żenada kompletna.
- >Reagan
>prawicowy

Boże, w USA nawet dzieci wiedzą, że to był lewak i pachołek Wall Street (i jest uważany za 12 najgorszego prezydenta USA), a w Polsce nadal wam, ciemna chołoto, można wciskać, że był prawakiem xDDD
- Kobiety są głupsze od mężczyzn to prawda niestety, kobiety są debilkami :(
- Znaczy ja jestem bardzo iiiiiintelignrntny wiec sie nie boje ze kobieta jest iiiiteligrntna. No no prawdziwy inteligent 😂
- A to mnie pan Mikke zdziwił z IQ. Sądziłem ,że ma IQ 160-180 a nie 136-145. Osobiście miałem 136 na badaniach w bodaj gimnazjum obecnie wyszło mi 140. No ale w sumie głównie na logice się wybiłem, może trochę na abstrakcji ,matma etc słabiutko.
- prosze ta suke powesic za te jej sttare smierdzace cycki..
- pokój 101 panie Januszu 101 :-)
- Pan Janusz Korwin na Prezydenta !
- Pani przeprowadzajaca wywiad nie umie normalnie rozmawiac z Mikke, nie pyta tylko nachalnie obrzuca go stwierdzeniami, w dodatku nie miła + brak dobrej atmosfery.. ;) 
- kazdy ma prawo do swoich przekonan, to ze Korwin np. chce sobie uprawiac poligamie to jest jego jebana sprawa, jak dla mnie moze spac z koza!
- Przemądrzałe babsko powinni ją wysłać do Emiratów Arabskich, tam by ją nauczyli pokory.
-
- korwin drwaloseksualny :P
- Biblia mowi wyraznie ze malzenstwo jest zwiazkiem jednego mezczyzny i jednej kobiety.Poligamia jest zabroniona. (1Kor 7 10-11)Tym zaś, którzy trwają w związkach małżeńskich, nakazuję nie ja, lecz Pan: Żona niech nie odchodzi od swego męża! 11 Gdyby zaś odeszła, niech pozostanie samotną albo niech się pojedna ze swym mężem. Mąż również niech nie oddala żony.