To was zaciekawi też.

Dane:

O Kabaret K2 - Ostatni Pociąg do Łomży (Dziwne spotkanie). Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 6m 16s. Liczba odsłon zanotowanych 88659 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, jak zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 243 w skali 1-5.

Komentarze:


Kabaret K2 - Ostatni Pociąg do Łomży (Dziwne spotkanie) - Młody kabaret, ale idzie jak burza. Już plasuje się w czołówce polskiej sceny kabaretowej.
- skecz swietny :D hey-rafal wrobel-zal mi cie,bo mimo,ze jestes homoseksualny,to nie jestes gejem,Jestes zwykla ciota
- Gestapowy koksu XD
- GJ 
- smutne, nabijanie się z pedałów to jak z Żydów, niby śmieszne, ale jest tam nieuzasadniona pogarda
- Hahaha, sam jestem pedałem i mnie to rozjebało! xD
- Łomża to zapizdziała dziura bez kolei 
- dawno sie tak nie usmialam !:D
- RAFAŁ WRÓBEL / PEDAŁ JESTES TO WSZYSTKO WYJASNIA
- Żeby występować w kabarecie wcale nie trzeba być świetnym aktorem o. O. Podobnie samo aktorstwo w skeczu nie musi być profesjonalne, czasem bywa nawet umyślnie ułomne. A poruszanie pewnej tematyki częstokroć ma na celu wyśmianie pewnych stereotypów lub zjawisk. Kto tego nie rozumie i bierze do siebie zbyt dosadnie poruszane treści - widocznie nie powinien oglądać kabaretów. To takie proste. :)
- Dokładnie !
- skecz nie musi mieć pointy. Warto to zrozumieć, niż robić na siłe nieśmieszne.
- Najpierw to powinni popracować nad aktorstwem a potem niech się zabierają za artyzm. Głupie to było i denne. Myślą, że jak zrobią skecz o pedałach albo o Kościele to od razu staną się artystami. Żałosne.
- Mi się wydaje że akurat puenta z tego skeczu była dobra.
- :-) Ubaw. :-)