To was zaciekawi też.

Dane:

O Kolej piaskowa. Jazda na maszynie TEM2 magistralą zachodnią. Cz.2. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 14m 35s. Liczba odsłon zanotowanych 376 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 5 w skali 1-5.

Komentarze:


Kolej piaskowa. Jazda na maszynie TEM2 magistralą zachodnią. Cz.2 - No teraz to odpaliłeś, rewelacja !!! Piękne dźwięki z dobiegające z przerw dylatacyjnych !!!
-
- Świetne materiały. Szlaki włącznie towarowe, rzadko można je obejrzeć nie pracując na kolei. Więcej takich filmów.
- Patrząc na to ciężko uwierzyć, że dwutorową linie Bytom - Wrocław zlikwidowano dopiero w 2001r. Wtedy też zdjęto drut z toru Kotlarni oraz rozebrano tor na Michała przez os. Kopernika. Warto dodać, że KP Kotlarnia chciała przejąć szlak PKP od Pyskowic do Mikulczyc (oba tory były w dobrym stanie - szlakowa 100 km/h) ale kurwy pekapowskie się nie zgodziły tylko rozebrali tory. Zabrze również protestowało przeciw likwidacji linii PKP. Sporo zakładów w Mikulczycach korzystało z kolei. Zostawiono zatem jeden tor od Biskupic, dwa tory na rampie rozładunkowej oraz część bocznic. Jednak pekap tak długo piętrzył trudności, że dwa lata temu ostatni pociąg opuścił stacje w Mikulczycach, kończąc po 110 latach historię kolei w tym miejscu...
- Dodaj wiadomość do filmu