Dane:

O KOLEJ TRANSSYBERYJSKA - JAKA JEST. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 17m 34s. Liczba odsłon zanotowanych 67040 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 130 w skali 1-5.

Komentarze:


KOLEJ TRANSSYBERYJSKA - JAKA JEST - Ja ciągle w tym filmiku słyszę słowo: MISTERNIE, aż do zrzygania ....... Czy naprawdę nasz język jest tak ubogi, że nie można używać słów zamiennych?
- misternie misternie misternie misternieeeeeeeee mi mis misternie
- jakoś mam wrażenie, że ktoś mu płaci tym więcej im więcej nachwali. Ta recenzja kibla rodem z PRL i tekst że butelką się można wygodnie tam wykąpać to już zakrawa na kpinę rodem z filmu Miś.
- Rzeczywiscie bardzo latwo sie wchodzi na gorna prycze tymi praktycznymi schodkami :-D 
- A ile czasu wynoszą te dłuższe postoje kiedy można u tych babuszek zakupy zrobić? Bo chodzi mi o to ponieważ w wagonach nie ma prysznica czy jest możliwość skorzystania gdzieś na dworcu?
- Dopłać za kupiennyj i będziesz miał wypas. Choć przyznam, że jazda plackartą ma swój urok. 
- Ciekawe.
- ...a ogorki pochadza z drzewa...
- jeszcze raz kolego jestes debil
- zobacz co masz za swoimi plecami
- Moglby byc calkiem niezly filmik dokumentalny, a tak...
Co dziesiec sekund prowadzacy mowi: eeeeee eeeeee eeeeee, przestal by chlop ekac tylko przegotiaal sobie swoja kwestie, do tego zero konkretnych informacji.
Zdecydowanie odradzam
- 13:28 mistrz drugiego planu
- Jaką klasą jechaliście?
- Pisze się tranSSyberyjska, ale czego oczekiwać od ludzi z TV...
- Super pozdrawiam  wszystkich Słowian !
- No mi się nie podoba ta trzecia klasa jako bezprzedziałowy wagon. Jest to odpowiednik naszej polskiej kuszetki pod względem miejsc, tylkom że nasza kuszetka jest zamknięta.Dlatego Ja wolałbym podróżować w zamkniętym przedziale
- 13:27 :-)
- Muszę przyznać ,że jestem pozytywnie  zaskoczona.
- 13.27
- 13.27