adwokat Lublin

Dane:

O Krzysztof Bosak w programie Pociąg do polityki (09.11.2014 Polsat News 2). Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 21m 27s. Liczba odsłon zanotowanych 22330 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 303 w skali 1-5.

Komentarze:


Krzysztof Bosak w programie Pociąg do polityki (09.11.2014 Polsat News 2) - gdyby wszyscy narodowcy mieli tyle klasy co on ,to stali by sie chyba wiodaca sila polityczna w tym kraju..nigdy nie widzialam zeby Bosak sie zblamowal..zawsze mowi skladnie ,nigdy nie puszczaja mu nerwy i umie z klasa odpowiadac na nawet najbardziej chamskie zaczepki..
- W sprawie UE Bosak, to miękka buła.
W roku 2000 R. i M. Giertychowie budzili u mnie niepokojące pytania.
W latach 2002-2004 bylem już pewien ich złych intencji.
Żałuję, że pozwoliłem wtedy moją krytykę powstrzymywać.
W roku 2009 za krytykę Giertychów pierwszy raz nazwano mnie agentem.
- Świetny facet i polityk. Konsekwentny, godny zaufania. Ale ewolucjonizm chyba rzeczywiscie nie na jego głowę jesli twierdzi ze jest trudny do obrony w porownaniu do kreacjonizmu. I mowie to ja, czlowiek niewierzacy :)
- ale Pan Krzysztof sie zawstydził jak uslyszal ze jest w typie :D
- I jak tu nie lubić Krzyśka Bosaka? Przecież to bardzo sympatyczny i inteligentny człowiek - ubolewam nad tym, że był w sejmie tylko 1 kadencję a nie kilka..
- Pełna klasa pana Krzysztofa i jak zazwyczaj to potrafi pokazać bez większych problemów . Nie nadęty we włoskim garniturze i skrzypiących pantoflach, lecz " na sportowo", choć jak zawsze elegancki .Bez większych obciążeń, na luzie i jak zawsze też super elokwentny wykazując  swoją wrodzoną inteligencję. Pani redaktor choć wiła się jak żmija wokół upatrzonej ofiary  nie miała najmnieszych szans na ukąszenie. Pan Bosk to niewątpliwie godna uwagi postać.(Frog)
- sluchajac fragmentu o tym , ze Krzysztof Bosak ma juz 32 lata i czas na rodzine, samochod, zone itd. zawsze mam wrazenie ,że dziennikarze w ten sposob chca go osmieszyc. wystarczy troche pomyslec, ze wlasnie to,  że Bosak nic innego nie robi znaczy ,że jest prawdziwy i w pełni zaangażowany w to co robi. jest w stanie poświęcić całe swoje życie i najlepsze lata życia dla jakiegoś celu. jak artysta lub jp2.( tak mi przyszło do głowy :)) Dlaczego na ludzi którzy robiąc coś z megha poświęceniem tracąc inne rzeczy patrzy się jak na dziwaków i odmieńców? czy  sens życia to szkoła. praca, rodzina, dzieci, piwko, mecz, emeryturka?
- Dobrze mówi. Niegłupi, wnikliwy i spostrzegawczy facet, patriota.
- Pierdolony hipokryta. 
- Ale klasa. Żaden polski polityk nie jest na takim poziomie i nie jest tak poukładany. To jest przyszłość kraju, teraz nie trzeba głosować na te utarte, skompromitowane nazwiska jak komunistka Kopacz, Millery, Kaczyńskie i cała plejada czerwonych mord, które upadlają i wysprzedają ten kraj od dziesięcioleci.
- chcecie partii---------------to huj wam w dupę
- okropna to baba  jak pan bosak  morze ja zniesc
- 11:05 -------"Koncepcja, że te wszytskie gatunki wzajemnie z siebie wyewoluowały jest tak trudna do obrony gdy sie przyjżeć temu na poziomie czysto naukowym" do książek won nieuku przyczesany.
- Bosak, ty to chyba masz pociąg do mężczyzn. buahahaha
- zajebisty
- Wspierałem bosaka i chciałem na niego głosować .. Po ostatnich wyborach czy coś okazało się za facebooku że RN szuka elektoratu w kościołach ... 
- Życzę powodzenia RN i Krzysztofowi Bosakowi, moim zdaniem to bardzo utalentowany polityk.
- Mądry chłopak z tego Bosaka.
- Pani widac milsza wobec Bosaka niż Wiplera .