Krzesła - Lublin

Dane:

O NIEBEZPIECZNY PRZEJAZD KOLEJOWY !. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 2m 41s. Liczba odsłon zanotowanych 9606 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 23 w skali 1-5.

Komentarze:


NIEBEZPIECZNY PRZEJAZD KOLEJOWY ! - tu cos jezdzi w tym roku?\
- lubię takie wiejskie przejazdy kolejowe tyle że z oznakowaniem
- fajne
- na zamkniętej linii gdzie tory zarośnięte i w ziemi prawie, nie realne
- wiadukt drożej wyszedłby ich więc zrobili słusznie bo tylko do góry jeździły składy, bo szycha z niechlowa na torach ścieżkę rowerową zrobiła :) a po za tym znak na nie używanej lini to głupota
- Na szczęście wypadku nie było, znak postawili po publikacji tego filmu a linię już zamknęli całkowicie. No ale znak teraz stoi nowiusieńki przy nieczynnej linii :)
- ludzie są pojebami że znaków nie wstawili :|
- to jakieś chamstwo że znaku nawet nie postawią :(
- oh, to dzięki za info. Szkoda. :(
- Drogę budują, była propozycja żeby wybudować wiadukt kolejowy nad drogą na koszt GDDKiA i przekazać całość wraz z linią do powiatu Górowskiego w formie darowizny, jednak podatek od darowizny jaki miałaby zapłacić Góra był bardzo wysoki z powodu kosztu właśnie tego wiaduktu, bo od samej linii kolejowej byłby mniejszy podatek. (Sam wiadukt ok. 10 milionów PLN)
- Słyszałem, że jednak nie budują tej drogi i, że powiat górowski uratował linie.
- Niestety już od jakiegoś czasu nic nie jeździ, linia jest zamknięta i fizycznie przerwana przez budowę drogi S5, bo jacyś debilni projektanci "zapomnieli" zaprojektować wiadukt i już się nie dało tego odkręcić.
- Pociągi osobowe przejeżdżają tam raz na rok i to nie zawsze. Kilka razy przejedzie pociąg z dostawą drewna do Góry, więc już jest praktycznie nie używana. Fajnie by było gdyby była reaktywowana. W każdym razie jest bardzo ładna. :) Świetna trasa na spacery. :)
- Prawda, że jest on niebezpieczny, bo nie dość, że jest nieoznakowany, to jeszcze jest tak zapuszczony, że na pierwszy rzut okiem wygląda, jakby to była nieczynna linia kolejowa.
- @raffbik Codzi o wagon
- @Kamil4721 a co to jest jeden "wgao" ?
- Pociąg specjalny??? co to takiego; jeden wgao???
- Good job! +5)
- @Kolekcjoner205 heh ta napewno koło mnie jest niestrzezony i znaki juz od dawna mimo tego jest złaba widoczność i juz były 4 wypadki kolezdy n motoze ;/ rowezysta samochud odtrąciło drugi cały wpadł pod pociag i szlabanów niezrobili nadal
- Mogli chociaż krzaki wyciąć koło przejazdu! Przejazd jest niebezpieczny!