Window tinting – in west London

Dane:

O Nowe perony / New platforms. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 1m 39s. Liczba odsłon zanotowanych 544 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 20 w skali 1-5.

Komentarze:


Nowe perony / New platforms - bardzo ładnie wyglądają i jak Sam stwierdziłeś ,że to zrobiono praktycznie w przeciągu tygodnia strefa jest spora bardzo ładnie gratuluje takich peronów 5*
- @medellinpl Dzieki za cenną uwagę na przyszłość - właściwie to z angielskim nigdy nie miałem do czynienia tak na poważniej, stąd spore braki. Pozdrawiam.
- "A" nie uzywa sie z liczba mnoga :) pozdrawiam i kciuk w gore za filmik!!!
- @Fiorekolej Ostre słowa, ale jak najbardziej na miejscu. Szacunek za to.
- @ziuru1miechow Nie no, składem ICE to raczej nie przyjadę do Miechowa ale...
- @Fiorekolej No to teraz chyba nie będę spał po nocach:)
- @ralfovski I co jeszcze istotne, że wszystkie niemieckie perony jeśli mają spadek to zawsze do swojego środka a nie w stronę torów - może ktoś powie że bez sensu bo woda może się zbierać. Właśnie nie, woda ma odpływy a takie ułożenie sprawia że jak jest gołoledź i się poślizgniesz to nigdy nie ssuniesz się w stronę toru - taki mały detal a może życie uratować :-)
- @ziuru1miechow Ziuru, Ty bardzo lubisz ICE jak się orientuję. To będe miał coś ekstra dla Ciebie jeśli uda nam się spotkać we wrześniu :-)
- Peron jest spoko ale przeloty mnie rozwaliły!
- Świetny pomysł z tymi SKOSAMI.Widać że też są płyty chropowate,antypoślizgowe przy okazji. Przeloty ICE Bombowe! Film do ulubionych daje. pozdro.
- W Niemczech to co innego niż w Polsce. Naprawdę ładnie to wygląda:) Fajne***
- @Fiorekolej no tak, w pewnym sensie to miałem na myśli ;p beton który tam jest w zupełności popękał. teraz gdy budynek drużyn konduktorski pójdzie do rozbiórki bo muszą gdzieś parking do nowego sądu który jest budowany obok PKP zrobić to może tam w tym długim budynku pomieszczą drużyny i odnowia perony jak i ten długi budynek
- @Lizawka127 Nie martw się - na ponad 60km. tej trasy (10 stacji) takie wypasione perony są tylko tu, w Gütersloh i w Bielefeld, reszta to asfalt lub dosyć już stara kostka betonowa i też tylko białe paski malowane farbą. Ja pierwszy raz widzę takie wypasione ukośne pasy w strefie bezpieczeństwa - są jeszcze stacje między Berlinem a Hamburgiem - tam są malowane skośne pasy i barierki wzdłuż całego peronu - pociągi lecą tam 230km/h.
- @ETom22andson Też je poprawią ale nie wiem kiedy. Za to wiem że na mojej stacji wiat już nigdy nie zmienią bo są po remoncie a ich drewniana bardzo fajna konstrukcja jest już zabytkowa. Na wszystkich stacjach tej linii wiaty są albo jak na tym filmie albo jak na przystanku autobusowym - u mnie są najładniejsze, zabytkowe i wogóle moja Rheda ma chyba najmilszy klimat na całych 60km. trasy. Pozdrawiam.
- @Piotr998p Może nie teraz (w każdym razie nic mi nie wiadomo) ale wiaty też pewnie wyremontują. Wiem że mają jeszcze windy zakładać. Ach ten drugi ICE - widać na filmie jak szybko wróciłem aparatem do tego miejsca gdzie odbijało się słońce - sam nie wiedziałem że tak ładnie to wyjdzie. Pozdrawiam.
- @kibic2332 Wiaty pewnie zostaną, tylko ładnie je obudują od góry i pomalują - jak w Bielefeldzie - stare wiaty a wyglądają świetnie. Pozostały jeszcze tylko nowe płytki do ułożenia właśnie pod wiatami, budowa wind dla inwalidów i stacja będzie jak nowa. Prawdopodobnie moją stację też czeka taka zmiana bo już poprawiają perony po stronach nieużywanych a więc pewnie niedługo będą potrzebne na czas przebudowy przy torach głównych. A ten ICE faktycznie wyszedł świetnie. Pozdrawiam.
- @pngbsto I pomyśl że to prawie nic więcej nie kosztuje od remontu czy budowy nowego peronu bez tych płytek no ale Polacy potrafią kopiować bezmyślnie z zachodu tylko te złe wzorce. PS. Specjalnie olałem swój pociąg do domu i zostałem na tej stacji aż 11 minut dłużej do następnego by nagrać sobie te dwa przeloty :-) 166 pociągów dziennie! Można sobie pozwolić na spóźnienie :-)
- @93karolek93 W Rybniku nie ma co odnawiać - tamtejsze perony 2 i 3 powinni zbudować totalnie od nowa. takie piekne, wielkie miasto, coraz bardziej nowoczesne i atrakcyjne, stacja spora ruch pasażerski duży a perony w stanie tragicznym - szkoda, bardzo szkoda.
- @Ciineek90 Za taki numer powinni stracić dotacię z UE, stracić stanowiska pracy, stracić możliwość zajmowania jakiegokolwiek stanowiska publicznego do końca życia i pokryć z własnej prywatnej kieszeni wszelkie koszty - jeśli nie są w stanie to płacić powinny ich dzieci, rodzice, wnuki, prawnuki... aż do spłacenia całości. Taki urzędas jest jak szczeniak - jak mu mordy w gówno nie wsadzisz to nie nauczy się że po kątach się nie sra! Szkoda że cała Polska jest zasrana przez takie szczeniaki.
- Piękna stacyjka, po obejrzeniu tych "niemieckich błyskawic" nie dziwi mnie dlaczego strefa bezpieczeństwa jest taka szeroka i dobrze oznaczona. Kciuk w górę. Pozdrawiam !