sem Lublin

Dane:

O Opuszczona, zniszczona i zapomniana stacja kolejowa zimą przy -15'C..... Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 4m 54s. Liczba odsłon zanotowanych 7946 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 48 w skali 1-5.

Komentarze:


Opuszczona, zniszczona i zapomniana stacja kolejowa zimą przy -15'C.... - fajna stacja taka klimatyczna ,remont by się przydał dla tej stacji ,lubię twoje filmy są ciekawe ,czy będziesz nagrywał nowsze filmy ,przez Balin dużo pociągów chyba przejezdza ,TLK? czy raczej mniej już jeździ przez Balin
- przykro patrzec ,wiele stacji PKP tak wyglada ,w dzisiejszych czasach jest za duza konkurencja w postaci aut i niestety innych przewoznikow .Pozdro dla autora filmu
- Komentarz skutecznie podwyższa wartość filmu;)
- Испытал удовольствие... Спасибо pozdrawiam
- Jeszcze bedzie okazja byłes faktycznie bardzo blisko na metry ;D pozdrawiam !!!
- Muszę otwarcie przyznać, że w tą majówkę (3 maja) przez głupi przypadek, bo zagapiłem się i minąłem zjazd na A4 w Chrzanowie w kierunku Trzebini wjechałem do Balina :). Być może nawet Twój dom minąłem. Zjechałem do miejsca, gdzie droga rozwidla się w lewo na Jaworzno i w prawo na Luszowice. Zaparkowałem na chwilę koło Lewiatana. Od razu pomyślałem o Tobie i Twoim filmie :). Szkoda, że nie miałem namiarów na Ciebie, bo bym od razu zatelefonował z pytaniem, czy jesteś w pobliżu :). Pozdrawiam!
- Osobowe do Katowic , Krakowa i Czestochowy.
- TAM JAKIES SKŁADY PASAŻERSIE JADA ? CZY TYLKO TOWARY
- Niepotrzebne te zbliżenia na początku jak pokazywałeś budynek stacji, wiele z tych równie dobrze by się obejrzało bez zoomów ;) Haha, aż dwa pociągi towarowe przejechały, szkoda że nie dały Ci dopowiedzieć coś dalej o tej stacji ^^ Niemniej spacer z pewnością udany, wiele warty. "+" :)
- Wiele razy tam przejeżdżałem jeszcze za czasów mojego Reymonta :) Ciekawe, kiedy ten remont się zakończy. Klimat niewątpliwie nie będzie już ten sam ale za to 160km/h :)
- Jestem zły!!! Kolejny raz yt zawaliło sprawę bo mi nie wyświetliło tego filmu:( Dobrze ż eprzypadkowo trafiłem na film. Materiał jest bardzo fajny.Nie byłem tam ale dzięki Twoim opowieścią i filmikowi można siędobrze zapoznać z Twoimi klimatami kolejowymi. Fajne towarki Złapałeś. Śniegu jest u ciebię dwa razy więcej jak u mnie.
- Muszę uczciwie przyznać że masz świetny głos!!! Moim zdaniem powinieneś pracować w radiu;) A materiał bardzo dobry - więcej takich!
- świetny materiał ! Mógłbyś zostac lektorem KOLEJ TV:).
- Ekstra materiał .Ładnie pokazałeś swoją stacje ,która jest opuszczona i to jej dodaje takiego fajnego klimatu.Duży plus za film i za tą mijankę :) Pozdro
- Świetny materiał. Pamiętam jak nocą jechałem przez Balin Śnieżką, a potem wracaliśmy. Listopadowy podróżnik 2010 ;) Nie ma co ukrywać - takich stacji w Polsce jest wiele i trudno mieć czasami nadzieję, że się to kiedyś zmieni. Ładna mijanka i cudowne dźwięki 5*
- Jak można było w ogóle doprowadzić do takiego stanu... Dobra prezentacja, piękny stukot przejeżdżającego składu z ET22 i ekstra Rp1 od czerwonej bestii.
- Pięknie opowiedziałeś o tym miejscu. Twoje opowiadanie dodaje walorów temu miejscu :)
- Mrozik konkretny ale składziki smigają.Szkoda że nie mam czasu na krecenie filmików :/
- Za to w Chotyłowie wyremontowano poczekalnię, a następnie zamknięto... Miejmy nadzieję że ta stacja kiedyś się odrodzi. Fajna mijanka ET22 z piszczącą Tamarą. :)
- Ta stacja bedzie na pewno kiedys "lepiej" wygladac, przynajmniej mam nadzieje :) Ale przy takiej slonecznej zimy nawet ta stacja wyglada troche przyjemna. Ladna mijanka towarow!