tu jest dj na wesele

Dane:

O Piękno nowoczesnej kolei / The beauty of the modern railway.. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 7m 13s. Liczba odsłon zanotowanych 2243 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 28 w skali 1-5.

Komentarze:


Piękno nowoczesnej kolei / The beauty of the modern railway. - @jurba51poz Jeszcze dzisiejszej nocy zrobię z tego dworca współczesną "gotycka katedrę" z monumentalną organową muzyką jako tło do tej niesamowitej architektury. Obiekt jest tak niezwykły że tu nawet brudny skład podmiejski wyglada doskonale a co dopiero ICE czy TGV. Dworzec jest wspaniałym miejscem na ślubne sesje i... ...podobnie jak ślubna suknia prezentuje się niezwykle lekko i elegancko, choć swoje waży. PS. Oby tylko nie zmienił koloru na ecru bo takich nie lubie (i sukien i dworców) :-)
- @XDman1000 Spokojnie, to tylko zachód Europy...
- Pięknie pokazałeś składy Thalysa. Ładnie się prezentują. Ja osobiście w nowoczesnych pociągach wolę linię ICE3. Za to dworzec po prostu wymiata. Jego super nowoczesna konstrukcja wydaje się lekką koronkową firanką, a to przecież masa kilkunastu tysięcy ton stali, betonu i szkła. Za filmik oczywiście duży +* Pozdrawiam.
- @Tekatka191 Niestety tym razem nie będzie. Nawet mijanka mi się nie trafiła, jadąc do celu moim składem ICE.
- A kiedy będzie ujęcie TGV PBKA na szlaku?
- Piękne składy, piękny dworzec. Fajne + UL.
- Bardzo fajny dworzec ale chyba nieco wygląd ma zanowoczesny. Całkowicie brakuje mu klimatu.Dla mnie wzorem dworca jest berliński Hbf. Składy są piekne ale sporo brakuje im do opływowego ICE3. Film jest wypasiony.
- Ekstra materiał Pozdrowionka :)
- Jak bym miał cały czas nagrywać, patrzeć na takie nowoczesne to szybko by mi się znudziło. Prezentowane składy są eleganckie i robią wrażenie, ale porównując je do naszych maszyn "z duszą" mogą mieć tylko wirusa w komputerze...
- Fajne pojazdy, ale wole siódemki, ósemki, dziewiątki...i cały staroć prócz kibelków(kibelki lubię jeśli jest mało ludzi i wśród nich nie ma piskliwych dzieci wtedy wytrzymuję, a jak przyjdą piskliwe bachory to koniec).
- Patrząc na ten film nasuwa się pytanie... czy jakby wykupiły nasze koleje zagraniczne spółki kolejowe nie mielibyśmy szybszej , wygodniejszej a zarazem nowoczesnej kolei??? Zapewne tak :) Brakło by może tylko naszego klimatu.
- nooo, podtrzymuje - dworzec (trochę te słowo się zestarzało jeśli mówimy o takim obiekcie) piękny! a maszynka jest po prostu genialna! Zazdroszczę Ci że mogłeś na żywo obejrzeć to cudo - przecież jak to stoi to wydaje się że ciągle zasuwał swoje vmax a zarazem wygląda potulnie (w sensie spokojnie, bo nie ma 'badlooka' albo agresywnych kształtów) a malowanie po prostu genialniejszego nie dałoby się wymyślić :) Idealnie wpasowuje się w otoczenie. Kolejny genialny materiał!
- Prezentuje się świetnie! Tylko to malowanie - dużo bardziej podobałby mi się w barwach PKP IC :P - chociaż i tak mi się one specjalnie nie podobają... Fajne!
- To jest naprawde Swietnie! Bardzo fajne pojazdy Thalys! Wdg. mnie sa bardzo wygodne! Ale z Frankfurtu jedziesz z ICE3 xD. W Niemiec juz jest 300 kmh, a wPolsce: Za 10 lat??? xD