To was zaciekawi też.

Dane:

O Pierwsze, tajne próby polskiego,ultra szybkiego pociągu.. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 2m 21s. Liczba odsłon zanotowanych 61584 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, prawoslawni zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 7 w skali 1-5.

Komentarze:


Pierwsze, tajne próby polskiego,ultra szybkiego pociągu. - Ta kolej jezdzi tylko na trasie Warszawa Moskwa i Gdansk moskwa.Tusk smiga tympociagiem jakmusi sie stawis u putina zeby z ucha zajebac co w Polsce sie dzieje...)
- i to jest kolej, w końcu jakieś zmiany
- czas prześcignął xD
- Takie pociagi juz powinny jezdzic w Polsce.
- Ze sie nie rozjebal to cud...he he...
- dokladnie! Kreuje sie troche obraz kupic zeby wygladalo dobrze, ale potencjal nie wykorzystany do konca :/
- A czy w Polsce będą "ULTRASZYBKIE" TORY?? Heh - w 23. wieku, Transrapid 35. (czy coś) generacji ;}}}}P
- To jest PENDOLiNO ETR 610?
- NA jakim połączeniu ta kolej jeździ
- zacofany kraj mamy jeździć nim w 2030 ? fajnie tylko do tego roku pociągi będą zapierdalać 1200km/h w sumie w japoni to już taka prędkość wynosi
- u nas kur,,za dziesiec lat tego jeszcze nie wprowadza
- oksymoron w tytule
- B,
- watch?v=3H-f79-XC9s
- nie napisał że to się dzieje we Francji bo to jest w Chinach, w 0:55 wyraźnie widać za oknem na budynku napis po chińsku
- w 2030 w japonii juz beda sie teleportowac a u nas dopiero pociagi jakieś wprowadzą
- Co nie zmienia faktu że jednak ktoś tam rozmawia po Polsku. Choć faktycznie nie da się zaprzeczyć, że oprócz naszego słychać tam też parę innych języków dlatego nie wykluczam że akcja filmiku rozgrywa się w Szanghaju albo jakimś innym Pekinie.
- to polscy turyści
- dalej oglądajcie wszystko na 240p to zobaczycie dużo... Na 0:55 widać budynek SPDBANK. Wpiszcie sobie to w google i co wyjdzie jako pierwsze? ich strona: Shanghai Pudong Development Bank. Filmowany pociąg to kolej magnetyczna Maglev w Szangchaju (Na świecie są tylko 2 linie i bynajmniej nie w Polsce)
- 1:04 "Zaraz będziemy na tym... na dworcu." 1:10 "- A ile ma być tych kilometrów najwięcej? -Trzysta. -Trzysta? -Trzyystaa." Słychać jasno i wyraźnie. Polecam wizytę u laryngologa.