To was zaciekawi też.

Dane:

O Pociąg - tak wygląda w Wietnamie wagon sypialny. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: m s. Liczba odsłon zanotowanych 21537 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 14 w skali 1-5.

Komentarze:


Pociąg - tak wygląda w Wietnamie wagon sypialny - eee lepiej wsiąść w samolot o polecieć 2h xD
- podobny do ukrainskiego CUPE(4 miejscowego)--nawet lepszy bo okno sie otwiera,a w ukrainskich czesti WITRYNA---w czerwcu w odessie mialem 60 stopni w wagonie;/....No i w ukrainskich niema tych oslon przed wypadnieciem z gornego koja---a wagony WYZSZE niz polskie--leci sie z prawie 2 metrow":)
- dosyc nowoczesnie ten Wagon wyglada, na to, co sie widzi :P (Wagony bez Okien) xD
- Ale Ty glupi jestes,sa na tym swiecie ludzie,ktorzy interesuja sie koleją!ty bys wolał pewnie ogladac wystawy samochodow.
- I co z tego? LaL naprawde tak tam jest debilu???? Nie moge uwierzyć .... ! ! Daj mi numer telefonu to wytlumaczysz dokladnie.Stary a GLUPI !!! Cieszysz sie stary pacanie ze nie maja pieniedzy na remonty pociagow? Zobacz pierwsze jak jest w POLSCE ! A teraz wyjdz z domu i dotlen mozg
- I tak dobrze, że łóżka nie były z bambusa...
- Mi w sumie ten wagon przypomina bardziej polskie kuszety jak sypialny. Tylko w kuszetach nie przypominam sobie klimy :)
- no właśnie, niczego sobie ten przedział przecież...
- Warunki chyba lepsze niz w PKP hehe
- Dobry pociąg (w polsce takich niema w polsce tylko siedzisz.LOL)
- wygląda nie najgorzej :)tylko pozazdrościc takiej podróży....