To was zaciekawi też.

Dane:

O Pociąg "Transsiberian" 25 pudeł !. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 19m 19s. Liczba odsłon zanotowanych 55239 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, bażanty na sprzedaż zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 210 w skali 1-5.

Komentarze:


Pociąg "Transsiberian" 25 pudeł ! - Jadą do remontu bo są w na tyle dobrym stanie. Gdyby na złom to złomowanoby na miejscu. Wagony różnych typów i rodzajów 2klasa, 2+rower, 1 klasa, kuszetka, sypialny ale wszystkie z gładkimi dachami czyli starsze.
- Może to pociąg TLK "Polak" relacji Przemyśl Gł/Kraków Gł-Hel.
- HEL / ŁEBA / GDYNIA GŁ - WROCŁAW GŁ. Ostatni dzień sezonu letniego, chyba 1986. Do Wrocławia 25 wagonów, dodatkowe sypialne, socjalne itd, Pamiętam że w Gdańsku Gł. był problem z wyjazdem, ponieważ ostatnie wagony stały na zwrotnicach. Podobnie w Bydgoszczy Gł i Poznaniu. Do Wrocławia pociąg dojechał mimo to opóźniony tylko 70 minut. A i tak wysiadaliśmy na zwrotnicach mimo przyjęcia na peron III. Pamiętam mnóstwo sokistów zabezpieczających wysiadanie.
- smutne...
- flim super gdzie to został sfilmowany ten maga skład 25 wagonów.To nie jest opłacalne w naszym kraju kto uczyma taki długi pociąg w nie których szybach wagonów była dykta pewno wybita szyba. Na trasie z Wrocławia do Lublińca skład posiada 7 wagonów pozdrawiam MK
- Nooo, jestem pod wielkim wrażeniem. Dech zapiera, kawał dobrej roboty! ))
- To wszystko na złom pojechało? Ale gdzie właściwie?
- Piękne zdjęcia, piękna muzyka... A gdy mechanik pociągnie za główny zawór, to po jakim czasie zawór rozrządczy na ostatnim "pudle" zadziała? :-)
- Moc Gagara. :3
- 9:11 Jedno z najdoskonalszych ujęć jakie widziałem! Te łuki, ta mgła, to echo! Piękne!
- Pociąg "Transsiberian" 25 pudeł !: http://youtu.be/AbktwqFKo6U
- W necie jest tyle filmów o kolei, że może warto by zorganizować jakiś konkurs i nagrodzić najlepsze filmy jakimś, powiedzmy "Złotym Semaforem".  Od strony estetycznej, narracyjnej i historycznej, wiele filmów to perły. Morfeusz 120 jest dowodem. 
- Fantastyczna robota ;)
-
- Piękny skład szkoda że z tak smutnym finałem ale rodzynek a jakby trafiło na klasyczną 45 to by był rodzynek nad rodzynkami ! .Wydaje mi się że nawet w Rosji nie zestawiają takich długich składów do pociągów pasażerskich :-)
-  Teraz niech jedzie taki skład pełen ludzi i konduktor sprawdza bilety :-P
- KOCHAM POCIĄGI PKP INTERCITY
- ST44-1226 lub ST44-1228
- Szkoda że nie podawano numeracje oraz st.mac.każdego wagonu,pamiętam jak bardzo zaniedbane wagony w Polsce miał st.Katowice.
- Gdyby taki skład jeździł na Hel to z Jastarni do Juraty moglibyśmy przejść wagonami :D:D:< pozdrówki, plusik :D:D:D