To was zaciekawi też.

Dane:

O Podróż pociągiem do Zakopanego.. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 6m 29s. Liczba odsłon zanotowanych 13523 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, religie.pl zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 51 w skali 1-5.

Komentarze:


Podróż pociągiem do Zakopanego. - hahahaha no i kurde skonczyły sie tory :d czemu talej nie ma trasy ?
- Piekny filmik :)
- film i praca jak marzenie!
- 1305 Rządzi, fajną ma trąbkę ;)
- piekna trasa ale chwilee sie jedzie :D
- Piękna trasa i wspaniałe widoki:), szkoda, że tej ścieżki dźwiękowej nie ma, ale i tak duże 5 za filmik:).
- ja jeszcze w te strony wogole nie jeździłem
- książka jest ale wiecie jaki jest papier podatny na atrament jak to mówił stary Kalinowski" .Ale żeby nie wywoływać wilka z lasu lepiej usuń bo po co.. tylko to na którym widać twarz
- 3:10 robilem w tym miejscu fotki. ekstra widoki
- 4:00 moja wiocha ^^
- jebać firmę wmg
- "film na 6+:D" teraz to na pewno nie tak wysoko, bo niestety film jak słychać został okaleczony brakiem ścieżki dźwiękowej.. :( ale i tak dzięki za ocenę i pozdrawiam! PS: Najlepiej włączyć Winampa i odpalić sobie jakąś klimaciarską muzę i git xP
- tez tak mysle skasuj nr jednostki...pozniej maszynista moze miec nieprzyjemnosci...ale film na 6+:D
- Nie twierdzę ,że opisane miejscowości przez ciebie są gorsze od Zakopanego, byłem tam także i są warte zobaczenia. Po prostu czuję sentyment do szlaku kolejowego Kraków Płaszów - Zakopane. Postaram się wrzucić filmik z EX Tatry z tamtego tygodnia. Pozdrawiam :)
- Daje 5* bez wahania, a odcinek Pyzówka-Nowy Targ zapiera dech w piersiach przy pięknej pogodzie - wtedy panorama Tatr kładzie na łopatki każdego... :)
- siemka, tez jechalem z kolega w kabinie kibla EN57 rok temu, teraz we wrzesniu tez sie tam wybieram :) PZDR