halki ślubne

Dane:

O Podróż pociągiem - Warszawa - Trieste - Hel czyli od morza do morza. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 11m 9s. Liczba odsłon zanotowanych 4936 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 49 w skali 1-5.

Komentarze:


Podróż pociągiem - Warszawa - Trieste - Hel czyli od morza do morza - the first song is very old but famous ;D
- Prawdziwy Podróżnik.Brawo 5***
- Wspaniałe zakończenie kariery kolejowego podróżnika :D Ale, ale to chyba nie koniec twoich wielkich i głośnych podroży :) Do zobaczenia na żelaznych szlakach. Zielonej drogi w dalszym życiu :)
- Dziekuje za wszystkie filmiki, wielka szkoda ale miałem super frajde. Kolej wciąga....
- Nie rób nam tego bracie :(
- fajoskie pendolino w miniaturce, no i gratuluje wytrwania na youtube... może kiedyś sie zobaczymy na szlaku kto wie F
- Dzięki za wspólna podróż.Za rok Napoli Centrale i okolice ;)
- Jezu bo mi się normalnie łezka zakręci zaraz:) Mijaliśmy się na szlaku pamiętam kiedyś-Zakopane Gdzieś mi kiedyś twój kanal wpadł przypadkowo i tak został. Filmiki oglądałem raczej zawsze sentymentalnie bo były fajne:) Nie raz probowałem po oglądnięciu u Ciebie układać podróżnika po części na takiej trasie co wy. Będzie brakowało:) Pozdrawiam serdecznie:)
- Hhahahaha ale dowcipne -,-
- Przyjemnnie sie ogląda:) Kiedyś daawno temu sie minelismy w Zakopcu ;) Ty kreciłeś jeszcze InterCity Monciak Krupówki a ja kręciłem odjazd ze stacji tymże pociągiem ;).Naprawde fajny filmik:)
- Nawet i ja się znalazłem w filmie :) Cieszę się, że spotkanie się udało. Bardzo miło mi było Cię poznać :) Co do filmu - jak zawsze kawał świetnej roboty!
- Dzięki za spotkanie na szlaku, Pozdrawiam
- No to plan solidny. Poczekaj jeszcze z 10 lat to może wreszcie wybudują ten most na Sycylię i będzie można i tam dotrzeć pociągiem.
- Kurde ale fajne video :D 2:20
- Za rok z kolegą mamy w planach ponownie Bella Italia Warszawa - Wenecja/Rzym tu jest nie wiadoma, - Italo Salerno - być może uda się zachaczyć na jeden dzień na Sardynię dalej - Neapol - Mediolan - Wiedeń - Warszawa
- Dzięki za wyczerpującą odpowiedź na wszystkie pytania. Ja tam lubię jak zatyka uszy w tunelach. Naprawdę konkret był jak jechałem 250km/h przez tunel długi na prawie 11km. Już za tydzień pognam 320km/h i zobaczymy jak to się ma do tuneli :-) Jakoś nie wiem ale jak patrzę (z zewnątrz) na AGV to jednak wolałbym ED74. Rozważałem w tym roku z Ziurem plan wyjazdu do Wenecji ale chwilowo dla niego trochę to za drogo. Może za rok w końcu przekroczę koleją Alpy.
- ...w ED74 z racji wnętrza bezprzedziałowego tyle że tu było zdecydowanie ciszej, wygodniej i szybciej ;D Za rok jest pomysł na przelot AGV na odcinku Wenecja - Salerno
- Murzynowi przetrzepali wszystkie dokumenty oglądając każdą kartę dwa razy. PO 5 minutach zaprzestali kontroli. obudzony wyszedłem na korytarz i widziałem że kontrola odbywała się tylko w przedziałach gdzie siedzieli ludzie o odmiennej karnacji skóry. AGV to był czysty spontan wymyślony przez kolegę na 5 minut przed odjazdem ;D Jak wrażenia ? Wygodne fotele, zdecydowanie wygodniejsze niż we Włoskim Pendolino, rewelacyjnie wyciszone wnętrze. ale bez urazy w środku czułem się jak...
- Jeśli na pokładzie znajduje się lekarz proszony o pilne stawienie się w którymś z wagonów sypialnych. Odradzam jazdę osobą z którzy mają kłopoty z ciśnieniem. Jeśli w przedziale będziecie mieć człowieka w ciemnej karnacji koniecznie miejcie przy dupie paszporty, kontrola paszportowa murowana. Trzepią niesamowicie. Jak wracaliśmy trafił się nam Murzynek w przedziale. I około 3 rano pobudka gdyż odbyła się kontrola paszportowa. u nas trwałą tylko na zasadzie zerknięcia w paszport.
- CO do jazdy EN V.V.E to Wagony Austriackie są bardzo wygodne, pod warunkiem że jedzie się nimi max 3 godziny ;D Przejazd przez tunele to bardzo niemiłe doświadczenie. Ciśnienie jakie przy przelotach z prędkością pow 160 km wytwarza się w wagonach jest takie jak przy starcie samolotu. Zatyka uszy, i może powodować lekkie zawroty głowy, co więcej w trzecim tunelu rozległ się komunikat . z tego co udało mnie się zrozumieć....