listwy producent

Dane:

O Podróż z Warszawy do Przemyśla pociągiem TLK "San". Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 14m 28s. Liczba odsłon zanotowanych 970 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 15 w skali 1-5.

Komentarze:


Podróż z Warszawy do Przemyśla pociągiem TLK "San" - Ja tego nie rozumiem. Czemu zmieniają lokomotywy z elektrycznych na spalinowe, zamiast od razu spalinowe, bo prędkość maksymalna taka sama.
- Fajny zimowy materiał z podroży +
- Fragment przyspieszania od 7:46 jest genialny!!!
- Fajna relacja z wycieczki. Pozdrwiam!
- Ciekawa relacja z podróży TLK ,,San". Fajnie zobaczyć moje regiony z okna pociągu. ;)
- a ja musze sie przejechac trzynastka. lubie ten szlak
- A nie było jakiegoś opóźnienia w Lublinie z powodu zmiany lokomotywy ? Ja byłem w swoim życiu dwa razy w Lublinie i zaawsze miałem klopoty przez te zmiany trakcji.
PS. dobry pomysł, żeby sfilmować rozruch SU46, bo rozruch siódemki to filmują a SU46 jakioś nie.

Ja około 20 stycznia tam jechałem Sanem z Lublina do Jarosławia, ale to już np w Przeworsku ciemno było, raz że opozniony 85minut był, a dwa dzień krótszy
- Trochę się pozmieniało z tymi zmianami loka jak w 2008r.wracałem z Bieszczad pośpiechem rel.Zagórz-Warszawa Wsch.to SU45 podpinali w Stalowej Woli Rozwadów i do Lublina prowadziła.No chyba że teraz SAN inną trasą kursuje od Lublina do Rzeszowa.
- bardzo fajny materiał z podróży
- Pikny materiał.
- Fajny materiał. ..tereny moich teściów ostatnio byłem rok temu.Pozdrawiam 
- Fajny materiał z podróży "Sanem" ;)
Przy okazji w pierwszych minutach widzę, że skład jedzie już po 13-stce i w 1:37 minucie zaczyna się stacja mijankowa Grzebowilk ;)
I gdyby nie pora roku to właśnie tam w Sufczynie bym koczował i nagrał tego Żółtodzioba ;P
- Kozacka trasa, piękne zimowe klimaty, dworzec w Przemyślu no i superanckie ujęcie przedziału ...