regeneracja szczęk hamulcowych

Dane:

O Pomorska Kolej Metropolitalna - animacja komputerowa. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: m s. Liczba odsłon zanotowanych 45665 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 125 w skali 1-5.

Komentarze:


Pomorska Kolej Metropolitalna - animacja komputerowa - Fajna muzyczka w tle..   Ktoś zna tytuł..?
- Pomysł fajny, ale lokalizacja przystanków taka sobie, chociaż na tej trasie chyba najlepsza z możliwych. Druga nitka powinna iść z Oliwy. Obsługiwałaby całą Żabiankę, Przymorze i Sopot. Tak naprawdę to właśnie od Oliwy powinni zacząć.
- Ciekawe w jakim stopniu rozładuje to poranne korki na Slowackiego. Fajny miernik sensownosci inwestycji swoja droga. Pomierzyc srednia dlugosc korku w godzinach 6-8 przed i po uruchomieniu kolei :).
- Fajna ta kolej :D cieszę się że tak wspaniale rozbudowuje się nasz Gdańsk 
- co to za muzyka?
- taki wariant poprowadzenia trasy wypaczy ideę kolei  metropolitalnej  która wedłóg założeń pierwotnych  miała ułatwić transport w całej metropolii trójmiejskiej a tymczasem ten przebieg   możnaby określić  jako Gdańska  Kolej  Lotniskowa  ale ciężko się dziwić  kiedy na czele tego projektu stawiamy osoby bez wyobraźni przestrzennej mam dwa pytania
1 Po co umieszczać przystanek  Końcowy/Początkowy na stacji Gdańsk  Wrzeszcz Kiedy ten przystanek od dłuższego czasu obsługiwany jest przez SKM? 
2 Po co prowadzić trasę  przez gdańsk kiedy taki wariant  tylko utrudnia  dojazd  do lotniska pasażerom z Gdyni?  
- Bardzo ciekawy projekt . Na pewno będo ludzie korzystali z pomorskiej koleji metropolinarnej
- Walić ich, od 2 miesięcy kolej jest z budowie.
- Zajebiste. Koniec wzwodu.
- Trochę mały ten parking na stacji Jasień - dla osiedla 30k mieszkańców tak mało miejsc?? Najlepiej od razu przewidzieć kilkupoziomowy Park&Ride bo potem nie będzie środków ani miejsca ani pomysłu...
- 2. ...miejscowością Papiernia. Gdyby policzyć czas postoju przez zmianę czoła w Kościerzynie i Lipuszu tak po 10 min., jazdę 40 km/h w rozjazdach( a tam można było by do łącznic wstawić rozjazdy umożliwiające jazdę na bok conajmniej na 60 km/h),kontrolne hamowania( na tym można było by oszczędzić energii),i trzeba też zaznaczyć że tory w Kościerzynie z Gdyni i z Lipusza idą spory kawałek obok siebie. Można takimi łącznicami skrócić czas podróży z Trójmiasta do Bytowa o ok 30 minut.
- 1. 0:22 Co do reaktywacji linii kolejowej do Bytowa:Jadąc z Trójmiasta trzeba zmienić czoło najpierw w Kościerzynie, dlatego przydało by się tam wybudować łącznicę która prowadziła by bezpośrednio z Gdyni na Lipusz a żeby Kościerzyna nie zatracałaby połączeń to zbudować przystanek na północnej części tego miasta.Potem pociągi zmieniały czoło w Lipuszu tylko że tam jest taka łacznica, trzeba było by ja tylko zmodernizować i wybudować na niej też przystanek który byłby na obrzeżu Lipusza pod ...
- Symulacja robi wrażenie :) No to czekamy na powstanie trasy.
- Pomorska Kolej Metropolitalna - dziesięciominutowa animacja :)

#pkm   #gdańsk   #rail   #animation  
- 1. Tak kolej się nie sprawdzi. 2. Za kasę, którą wzięli, chociaż na symulację mogliby przeznaczyć normalne pieniądze. 3. Jak zajrzysz na mój kanał, to dowiesz się, że trochę się tematem interesuję.
- W komentarzach typowa dla Polski statystyka: 2 malkontentów, jednemu się podoba... A muzyka jest super! Wierzę, że niektórych żal, że nie ma innej, ale zawsze pozostaje dla nich Polo tv. Świetnie, że odbudowuje się nieistniejącą od dziesięcioleci linię kolejową. Oby wypadło tak jak w symulacji. Pozdr.
- fajnie, że w Gdańsku jeżdżą tramwaje produkcji ČKD Tatra :)
- 1. Ta muzyka mnie wykańcza. Już mam dla niej tytuł: Zombie na haju. 2. Wzgórza Morenowe jeszce nigdy nie były tak płaskie, co powoduje fałszywy obraz tej linii. Każdy zainteresowany tematem od razu to widzi. Wizualizacja, która z rzeczywistością niewiele będzie miała wspólnego.
- świetne! :D