To was zaciekawi też.

Dane:

O Prezentacja syfiastego wagonu 2 klasy typu 111Ah w TLK "Żuławy" + Podziękowania dla DK.. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 1m 21s. Liczba odsłon zanotowanych 488 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 3 w skali 1-5.

Komentarze:


Prezentacja syfiastego wagonu 2 klasy typu 111Ah w TLK "Żuławy" + Podziękowania dla DK. - to jakieś bydło jechało tym pociągiem nie normalni ludzie ,napiszę z swojej strony jechałem TLK Pobrzeże z kolegą w sierpniu w nocy ,to ja czuwałem gdy kolega spał i na odwrót ,gdy w korytarzu chodził jakiś pijany chyba Rosjanin lub Ukrainiec bo mówił po rosyjsku i się awanturował to obsługa konduktorska wezwała policję i na stacji Kutno już na niego czekali ,próbował jeszcze ten osobnik uciekać przez pociąg ,ale zdjęli go położyli na peron i w kajdany ,to dobrze ,że ochrona dba o bezpieczeństwo podróżnych. 
- przykro mi bardzo ,że zginął Tobie aparat to smutne ,że w pociągach grasują złodzieje
- SYF
- Spoko wagonik, przejechałbym się w nim:D
- A co do aparatu to jeżdżąc dawno temu nocnym Szczecin-Białystok-Szczecin to na odcinku Gdańsk-Tczew tak złodzieje grasowali że wystarczyło przysnąć i wszystko kradli w Tczewie wysiadali i do następnego nocnego na Gdańsk jechali..
- No nie jest najlepiej a konkurencja nie śpi a jak widać pustki w wagonie to coś jest nie tak..
- Syf, kiła i mogiła w tym wagonie :/
Nie chciałbym w takich nieprzyjemnych warunkach podróżować ;///
P.S: Nie przejmuj się, Damian, że straciłeś fotki i aparat mam tylko dla ciebie b. ważną radę: pilnuj następnym razem swojego sprzętu bardziej dokładnie :)
- Jaki on tam syfiasty, standardowy wagon na większości TLK.
Jaki aparat miałeś ten co zgubiłeś ? 
-