To was zaciekawi też.

Dane:

O Przedział 2 klasy 141A w TLK "Karlik". Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 1m 53s. Liczba odsłon zanotowanych 1185 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 0 w skali 1-5.

Komentarze:


Przedział 2 klasy 141A w TLK "Karlik" - czy da się zasunąć na oknie roletę ?
- Ogólnie gdyby taki standard w tlk był w każdym pociągu yo spoko. Natomiast na polskie realia dzisiaj on jest w tak jutro w ex. A już sobie wyobrażam, a zresztą też i widzę zniszczone podłokietniki, naklejki itp. Ze ten wagon jest już mocno zajechany.
- Chodzi Ci o WIFI? Jeśli o Wifi to nie ma.
- A no tak, są tam gniazdka na 220V między fotelami sory bo nie zauważyłem , a czy i internet też mają gdybym chciał tak z lapkiem podróżować? Pozdrówka.
- Tak gniazdka są obejrzyj dokładnie film i jest pokazane. Pod każdym fotelem jest gniazdko.
- Witam, wszystko pięknie tylko mam pytanko, czy są też gniazdka na 220V i gdzie są umiejscowione jeśli takowe są?
- Wygodny przedział 5*
- Bardzo ładne wnętrze. ;) Szkoda, że we wszystkich TLK nie ma takiego standardu.
- Tak można podróżować :) Chociaż tak jak w IC 6-miejscowe przedziały w dwójkach zdarzają się nie tak często, tak w PRach można obecnie trafić na zdeklasowaną jedynkę czy wygodną dwójkę - pomijam tu frekwencję w pociągach i cenę, bo to inna rzecz A te tutaj wagony bardzo wygodne i ciche - dobra modernizacja i oby takich więcej! Fajne!
- Ładna prezentacja wagonu!
- Przedział jest idealny dla Miłośnika Kolei :D Przedział jest wygodny, można wszystko ustawić, ale można również otworzyć okna :D Naprawdę świetnie wygląda ten wagon! Dobra prezentacja.
- Bardzo ładnie wygląda ten przedział drugiej klasy.