To was zaciekawi też.

Dane:

O Przedział 2 klasy w pociągu RE "Bolko". Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 1m 45s. Liczba odsłon zanotowanych 1100 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, silosy oferty zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 0 w skali 1-5.

Komentarze:


Przedział 2 klasy w pociągu RE "Bolko" - Ty się puknij w łeb, to jest wagon 1 klasy który taki sam możesz spotkać w TLK a tu masz w cenie 2 klasy jako RE ...
- eh... naprawde. jedzie totalny złom...ale dobre jest.wazne ze firanek nie ma
- Fotele są bardzo wygodne szkoda tylko że tych firanek brakuje 5*
- pięknie sie prezentuje wagon . Masz bilet na 2 klase a jedziesz w 1 . A na jakim odcinku jechałeś ?
- Fajna prezentacja wagonu :) Trzeba się kiedyś tym RE przejechać do Kielc ;p
- fajna reklama red-bula :D ale ja to bym piwo żłopał w sam przedziale :) nieraz tak robiłem na szlaku Szczecin-Lublin :) jak wypiłem 4paka to się budziłem zawsze za Warszawą :)
- Piękna prezentacja!
- Faktycznie przedział bardzo podobny do przedziałów 1 klasy w pociągach TLK ale jak widać że to jest dawny wagon 1 klasy w pociągach pospiesznych. Dobra prezentacja i duży plusik za Red Bulla :)
- A pluskiew nie było ? Bo wyczulony jestem na te owady od ubiegłego roku.
- Znakomity filmik, cicho dosyć w środku, fotele wydają się bardzo wygodne. Fajne :)
- Bardzo fajna prezentacja;)) ciekawy wagonik, jeszcze nie jechałem tym składem.
- Jedynka to zawsze jedynka - wygodne fotele i 6 osób w przedziale Co by nie mówić o Malboro, ale tam ogrzewanie to działą dobrze Swoją drogą lubię takie zaskoczenia, gdy jedynka jest dwójką przemalowaną na zielono - a takie niespodzianki w PRach to rzecz częsta :)
- Świetna prezentacja przedziału2 klasy w RE Bolko :). Jak widać Bolko potrafi pokazać klasę, puszczając wagon 1 klasy zdeklasowany na 2 klasę. Jechałeś w relacji do Lublina ? /fajnie/
- I siedzenia z tapicerką typową dla PKP IC :D I za to lubię RE, poczuj się jak w pierwszej klasie jadąc drugą :D
- I to mi się podoba RedBull ;) wiesz co dobre, pozdro