To was zaciekawi też.

Dane:

O Przejazd Kolejowy w Niegoszowicach 2xEN57 + ciekawa sytuacja na przejeździe {Wesołych Świąt}. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 2m 55s. Liczba odsłon zanotowanych 42438 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 24 w skali 1-5.

Komentarze:


Przejazd Kolejowy w Niegoszowicach 2xEN57 + ciekawa sytuacja na przejeździe {Wesołych Świąt} - no a gdzie ta mijanka dwóch en57?
- Ciekawa sytuacja a zarazem niebezpieczna.
- Gdyby doszło do zdarzenia, naprawdę nie jest ważne, co kierowca myślał :)
- dlatego na szlakach dwutorowych mozna wjechac na przejazd TYLKO gdy zgasna swiatla czerwone , w tym wypadku kierowca zorientowal sie i szybko zjechal ale w przypadku przejazdu kat c ( bez rogatek) kierowca spokojnie przejezdza  bo jest pewny ze swiatla zgasa za chwile a nie wie ze swiatla juz przestrzegają przed nadjezdzajacym drugim pociagiem ( z naprzeciwka) , a w ogole na kazdy przejazd nie wolno wjezdzac , wchodzic   gdy pulsuja swiatla czerwone 
- sytuacja była ciekawa, składy niekoniecznie
- wlasnie stracilem przez ciebie 3 minuty swojego życia
- Ale niskie rogatki
- Coraz więcej budek dróżników zastępuje automat. Niestety znając polskie realia będzie sporo groźnych sytuacji z tymi automatami. Fakt, że wedle przepisów nie wolno wjeżdżać gdy sygnały migają, a tu migały jeszcze ale kierujący myślał, że już przestają.
- No rzeczywiście ciekawe też miałem taką sytuacje jak ty tylko u mnie podniosły się rogatki tylko do połowy ale się zaskoczyłem