To was zaciekawi też.

Dane:

O Przejazd Kolejowy w Stąporkowie (Końskie). Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 4m 40s. Liczba odsłon zanotowanych 16615 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, skóry ogłoszenia zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 6 w skali 1-5.

Komentarze:


Przejazd Kolejowy w Stąporkowie (Końskie) - tu w toronto pociag iest w 1 minucie,niema szans przejechac.mozna zrozumiec niecierpliwosc,ale to jest dzikie z dwoch stron.
- Argumenty pod tytułem "stój, bo szlaban jest niepodniesiony" jest nonsensem w tym przypadku.
Sam kiedyś miałem sytuację, że sygnalizacja + szlaban nawaliły i niektórzy rzeczywiście czekali po 20 minut lub zawracali. Jak tylko się zorientowałem o co chodzi, to z informacji znajomych dowiedziałem się, że usterkę naprawili po kilku godzinach.

Więc pytanie: mam stać, jak osioł i nie reagować lub nie szukać rozwiązania? No nic...widać, że niektórym jak podniosą podatki o kolejne kilkadziesiąt % to dalej nic z tym nie zrobią (analogia).

Bierność i bezmózgowie poraża. Nic nie mam do tych kierowców. Zrobili dobrze, jeśli zachowali szczególną ostrożność.
- Pewnie dziadek się najebał, i zapomniał otworzyć xD
- A ja myślałem, że tylko w Szczecinie na ulicy Pomorskiej jest taki "wesoły" przejazd. Dróżnik sobie stoi i się głupio śmieje z frajerów w samochodach przez pół godziny...
- Dlaczego w opisie nie ma informacji, że szlabany nie otwierały się jeszcze przez długi czas po przejeździe pociągu? Oczywiście policja jak zwykle nie okazuje minimum zrozumienia i już interesuje się tym filmikiem.
- Wiecie czemu w Polsce jest tak jak jest czyli HUJOWO i wszyscy wiecznie płaczą? Od takiego cwaniactwa sie zaczyna i konczy na wszechobecnym braku kultury !!! NP: w Holandii na przejezdzie kolejowym jeszcze kilka sekund po przejechaniu ludzie czekaja aż zgansa czerwone światła gdzie pociag jest juz daleko za przejazdem...Ehhh Myślcie ludzie troche ! to my jesteśmy Polska i od nas tylko zalezy jak tu bedzie!!Kurwa mać!
- Chciałbym poznać tytuł utworu lecącego w tle. Bardzooo klimatyczny.
- znając życie było tak że osoba odpowiedzialna za podniesienie szlabanu poprostu zapomniala o tym, ludzie czekajac 20min po przejezdzie poprostu przejechali co w tym dziwnego? to przeciez Polska
- Przejeżdżał jakiś pociąg w ogóle czy zacięły się ot tak?