To was zaciekawi też.

Dane:

O Przykładowe przedziały 1 klasy 140A-FPS w pociągu Ex "Ślęża"/"Korfanty". Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 3m 10s. Liczba odsłon zanotowanych 1427 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 0 w skali 1-5.

Komentarze:


Przykładowe przedziały 1 klasy 140A-FPS w pociągu Ex "Ślęża"/"Korfanty" - Te przedzialychyba sa lepiej nizb te w Z1A - jezeli chodzi o komforcie. Modernizacja tych Jedynek jest widocznie bardzo udana! Pieknie zaprezentowales wagona :)
- Wagony nie są zwłaszcza że w poprzednim rozkładzie chocby na takim EX Szanty lub Fragacie jeździły jedynki standardem rodem z TLK Ładna prezentacja
- Wyglądają na bardzo wygodne i takie muszą być W sumie robią bardzo pozytywne wrażenie Tylko trochę ciszej by mogło być w środku :P Fajne!
- I pomyśleć, że 140a-fps jeździły w TLK :P Szkoda, że na wyświetlaczu nie pojawiło się 160 km/h ;p 5*
- Ładne przedziały. Fajnie miałeś bo pusto było, a jak ja jechałem Ślężą to w 1. klasie (nie wiem jak w 2.) frekwencja była 100%. I to już koniec voucherowych podróży. ;)
- puste coś tę przedziały 1klasy :p
- najlepsza jedynka w swoim rodzaju:) pozdrawiam i dzięki za dedykacje. czekam na kolejna porcję filmów