ochronniki słuchu indywidualne

Dane:

O Siemens Velaro na Stacji Barcelona Sants. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 3m 29s. Liczba odsłon zanotowanych 700 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 16 w skali 1-5.

Komentarze:


Siemens Velaro na Stacji Barcelona Sants - Ładny tunel i perony ciekawe składy i barwy kamery zuwarzyłem są . Fajne \
- Ja nie wiem.To było pod ziemią to dźwięki są inne jak na zewnątrz. Nie tylko Velaro się tam zatrzymuje.
- O ile mniej więcej są głośniejsze te Velara od Elfów pesy? Da się to pomierzyć w procentach czy są 2-kilkukrotnie głośniejsze? PS Ooo, Hiszpanie mają takie same czerwone światła jak Rosjanie PPS Zaraz... Hiszpanie zwykle używają torowisk 1668mm a tylko AVE 1435 mm - to jest wydzielony peron dla AVE?
- @Fiorekolej No cóż takie tylko moje zdanie, nic nie sugeruję. :)
- Jednak dobrze że w Niemczech mogę filmować te składy bez ograniczeń i skąd mi się podoba. Jeden plus tego że jest porządek i nikt przypadkowy się nie kręci. Prócz Ave S-103 ciekawe są też te kibelki.
- @marmicen57 Gdyby nie 11 marca 2004 na dworcu Atocha w Madrycie to nie byłoby lol. Obawy przed terroryzmem są powodem takich środków w Hiszpanii.
- Ciekawe... Skoro byłeś tam to pewnie będzie więcej materiałów z tych rejonów. A ja znowu mam problemy z głośnikami,
- @Lizawka127 nie chyba , a na pewno ;D
- To coś nawet u Ruskich śmiga . Ale z wejściem na peron tylko z Biletem wydaję się być dobrym pomysłem. Dla MK specjalne zezwolenia i sprawa załatwiona
- Zajebisty skład:):) I bardzo dobrze ze tak jest chcesz jechać to kupuj bilet i wsiadasz a nie jjeżdzą bez biletów i na krzywy ryj!!!!
- Trochę lol z tymi biletami... Egzotyczne miejsce, gdzie prawdopodobnie nigdy nie zawitam. ;)
- Trudno się dziwić po tych zamachach wolą pewnie dmuchać na zimne Miło zobaczyć coś innego i naprawdę oryginalnego :) Chyba pierwszy film z Hiszpanii jaki widzę :) Fajne!
- Byłeś w Hiszpanii? :D Mam nadzieje, że będzie więcej filmów z Barcelony ;) Te same zabezpieczenia są na parych dworcach w Paryżie (jak n.p. Gare du Nord). Chciałem już nagrać nowego niemieckiego Velaro D - nawet wiedziałem kiedy jedzie ale niestety w tym momencie nie miałem czasu. Velaro pięknie wygląda! Ale inne składy są również ładne :)
- Ekstra materiał ,niezłe zabezpieczenia mają no i przynajmniej jest bezpieczniej i czyściej
- Niezłe zabezpieczenia, jak na lotnisku. Ładny dworzec i ciekawe składy zespolone :) 5*