To was zaciekawi też.

Dane:

O Sprawdziliśmy nowe wagony PKP Intercity. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 1m 47s. Liczba odsłon zanotowanych 7077 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 12 w skali 1-5.

Komentarze:


Sprawdziliśmy nowe wagony PKP Intercity - I tak wolę te stare wagony Intercity, a nie te, gdzie okienko można tylko uchylić. Dajcie zsuwanie okien ponownie!
- Dnia 28.07.2014 temp powietrz 28 *C w cieniu/ jechalam pociagiem PKP Intercity z Kolobrzegu do Krakowa wagonem 1 klasy. GEHENNA . KLIMATYZACJA NIE DZIALA, W GNIAZDKACH NIE MA PRADU, wszystkie okna pootwierane, przeciag niesamowity ! Do Warszawy dojechalam z bolem gardla i glowy,. Pytam, za co ja zaplacilam dodatkowe 40 zl /bilet 1 klasy doplata/ . Nie ma do kogo sie w tej sprawie zwrocic. Ankiety pkp sa tak skonstruowane, ze konia z rzedem temu, komu sie uda skarge napisac!! Ot obluda. Najgorsze jest to , ze 2 x w miesiacu podrozuje roznymi pociaga z Gdanska do Wiednia, w towarzystwie austriakow. Jest mi tak wstyd, ze zapadlabym sie pod ziemie. Ja zadnych zmian nie widze i pewno tak predko nie zobacze. Zdezolowane kurniki jako wagony 1 pierwszej klasy sa nam oferowane za doplata 40 zl. 
- Krótki, zwięzły reportaż i rzeczowe wypowiedzi młodej i pięknej pani rzecznik;)
-