To was zaciekawi też.

Dane:

O Super nowoczesny pociąg Kolei Śląskich na stacji Wisła Uzdrowisko :) Nowa jakość :P EN57 - 056. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 1m 33s. Liczba odsłon zanotowanych 1258 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 7 w skali 1-5.

Komentarze:


Super nowoczesny pociąg Kolei Śląskich na stacji Wisła Uzdrowisko :) Nowa jakość :P EN57 - 056 - Good shot!:)
- Tak dizajn się dziś liczy najbardziej. Z tym ogrzewaniem to zawsze był kłopot w tych pociągach. A te nowe pociągi ładnie wyglądają ale są bardzo awaryjne. W nowych pociągach też jest problem z ogrzewaniem, jechałem w tym tygodniu Impulsem i było tak gorąco że nie można było wytrzymać, a jechałem dwie stacje z Sosnowca do Dąbrowy Górniczej.
- Zgadzam się co gorsza przy modernizacji bezsensownie ładują pieniądze w dizajn i elektronikę a nie modernizują tego co potrzeba.Do dziś już prawie wszystkie EN57 powinny mieć zmodernizowany 1 stopień usprężynowania kosztuje to niecałe 15% wózka a znacznie podnosi konfort i bezpieczeństwo a mają to tylko powyżej numeru 2000,nie rozwiązano także regulacji ogrzewania dalej jest albo zimno albo gorąc nie do wytrzymania i maszynista musi regulować ręcznie na wyczucie.
- Bardzo mocne są. Te dzisiejsze pociągi made in PESA oraz made in NEWAG nie przetrwaja tyle ani nie wyjeżdżą tyle kilometrów co stare kibelki z PAFAWAGU.
- Nie sądziłem że dożyje dnia w którym na 191 będę oglądał nasze składy zespolone :)
- Pomyślcie jakie te kible myszą być mocne co przetrzymały tyle reform ,ustrojów i debili :-)