niemiecki przewodnik Lublin

Dane:

O Szybki pociąg towarowy / Fast freight train.. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 1m 5s. Liczba odsłon zanotowanych 1271 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 22 w skali 1-5.

Komentarze:


Szybki pociąg towarowy / Fast freight train. - @MrsMK73 Dzięki, pozdrawiam.
- @ETom22andson Czy krótki - 28 platform ma (14 zestawów po dwie spięte na stałe), szybkosć natomiast chyba nie pozostawia wątpliwości - nawet ostatni dzwonek w szkole nie generuje takich prędkości przelotowych na trasie klasa - drzwi wyjściowe ze szkoły :-) Pozdrawiam.
- Taki krótki czy taki szybki ? :) pzdr
- Zajebisty przelot
- @pawlosblack Ilu osiowy to się jeszcze da (jeśli zdążysz policzyć), gorzej powiedzieć ile faktycznie było wagonów jeśli trafisz skład mieszany - zwykłe wagony plus te platformy :-)
- @Fiorekolej Haha to tam się nie da powiedzieć że skład jest 100 osiowy bo nie wiadomo jak z tymi osiami xD
- @pawlosblack 28 :-) Teoretycznie bo w zasadzie sam nie wiem jak te platformy liczyć. Jeden wagon ma z jednej strony wózek normalny dwuosiowy a z drugiej strony podobny wózek jest wspólny z następnym wagonem, z kolei ten drugi wagon na końcu znów ma wózek normalnie położony - taki podstawowy zestaw to dwie połączone na stałe platformy. Czyli mamy tu 14 zestawów.
- No i weź tu teraz policz wagony :))) Bo za ni huhu nie daje rady :) F
- @tkeeffect Jeżdżą, jeżdżą - to że nasza kolej leży i kwiczy nie oznacza że wszystko i wszędzie wlecze się 30km/h.
- Mega przelot towaru robi wrażenie .
- Króciutki :P
- @Aaalisha I węgla nie dałoby się kraść w biegu pociągu :-)
- @ziuru1miechow Ziuru, jesteś podporą słabej wiary niektórych :-) Czekam na film.
- @Matz32Zg Dokładnie tak, pożyczyłem od Ziura.
- @Blaukappchen1 Dokładnie. W nocy raczej nie ogłaszają komunikatu o przelotach ale musieli nas widzieć na monitoringo że stoimy z kamerami to zrobili nam miły gest. Ja już słyszałem z tych megoafonów życzenia noworoczne dla mnie.
- @ralfovski EN powiadasz... ...ale do Janka jeszcze trochę mu brakuje :-)
- @E6ACT A ja trzymałem w ręku sprzęt pomiarowy od Ziura i stąd wziąłem prędkość w tytule. Może Ziuru doda też tego towara - na jego filmie podszedł do mnie i zrobił zbliżenie na wynik pomiaru.
- @Kolekcjoner205 Achtung! Fiorekolej szykuje kolejne filmy :-)
- @nigsyzz U mnie na linii 120km/h, są trasy gdzie nocne kontenerowce śmigają 160km/h. We francji na jednej linii jest 200km/h dla towarowych a jeśli pociąg pocztowy potraktować jako towarowy to francuski TGV Postal bije wszystko na łeb, osiągając 270km/h - tak rozwozi się we Francji pocztę koleją.
- To ile tam towary mogą jeździć maksymalnie? F