To was zaciekawi też.

Dane:

O TrainMIX 3 | Kolej w Polsce. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 7m 38s. Liczba odsłon zanotowanych 2753 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, zabawki rolnicze zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 31 w skali 1-5.

Komentarze:


TrainMIX 3 | Kolej w Polsce - Nic nadzwyczajnego, brud, smród i ubóstwo...
- @THEfOcUs94 Dzięki
- @malygosc Swarzędz
- Gdzie nakręciłeś Janka w 1:59?
- Bardzo dobry film, podoba mi się jakość samego filmu, ujęcia i montaż z tą muzyką to nie wiem czy to dobry pomysł sam próbowałem w swoim filmie ale dochodzę do przekonania że do dłuższych filmów to raczej nie pasuje, ewentualnie cichutka muzyka. Różnorodność taboru i przewoźników też nie jest bez znaczenia. Podoba mi się ten kawałek z dwoma Scaniami, ciekawe połączenie "Ciężarówki i Pociągi"
- Świetna składanka !
- @CadZZil Będe miał to na względzie :)
- Ciekawy miks. Taka mala uwaga...Jak juz dodajesz muzyke to przycisz ja bo w kulminacyjnych momentach przelotow pociagow jest zbyt duzy halas...przycisz muze albo wycisz pociagi...takie miksy salepsze bez muzy...
- Podobało sie i to bardzo
- Jednym słowem Megamix Big 5*
- @railzg Przecież masz mojego suba. ;>
- @dominikdanio111 Zbąszynek
- Super
- Amazing :)
- Super sklejanka ! Fajne
- co to za stacja na końcu?
- muzyczka dopasowana, fajny montaż, loki... tylko subskrybować i czekać na nowe mixy F
- Pikne! Nie będę się rozpisywał bo słów nie starczy. ;) Co to za utwór w tle?
- Włożona praca - montowanie, przycinanie na duży plus! Ja osobiście wolę składanki - albo tematyczne, albo z danego dnia. Ale taki film też można sobie obejrzeć w chwili wolnego :) Fajne!
- Świetny mix