awaria ciagnika

Dane:

O Wagon bezprzedziałowy i przedziałowy oraz przedział menadżerski 1kl. EIC Kaszub. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 5m 43s. Liczba odsłon zanotowanych 8822 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, może to was zaciekawi zobaczcie zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 16 w skali 1-5.

Komentarze:


Wagon bezprzedziałowy i przedziałowy oraz przedział menadżerski 1kl. EIC Kaszub -
- Stara bezprzedziałówka jest niewygodna, już nie na te lata.. Zgadzam się z poniższym komentarzem, że lepszy był by wagon 158A. Jedynka przedziałowa ładna i wygodna. Szkoda, że Kaszub już nie jeździ do Krakowa, pozdrawiam
- Heh, można też ciągnąć z korytarza czasem :D
- Przedział menadżerski to najdroższy dostęp do prądu, jaki zapłaciłem kiedykolwiek.
- @bristrom20 Powrót był też wygodny, bezprzedziałowy był nowszy za to przedziałowy był starszy, ale i tak się fajnie jechało.
- @ronnifcb ok dzięki za radę a jak drugi obieg Kaszuba?
- Thanks for this interesting look inside a Polish Express train.
- Świetna prezentacja wagonów 1 klasy w Kaszubie
- @bristrom20 Nie jest najlepsza, ale są przedziały na filmie pokazane z 1kl. można jechać w nich, ja jechałem i się super jedzie.
- @ronnifcb bo ta bezprzedziałówka co na filmie macie to jest ochydna
- Fajne wagony.Duży + za bezprzdziałówkę które bardzo lubię.
- @19kajzii48 świetnymi składami jedziecie!!!!Czekam na relację filmową zwłaszcza z GÓRNIKA.Pozdro!
- @bristrom20 Po pierwsze nie przeklinaj a po drugie czemu masz jechać w bezprzedziałowym ?!
- ja już chciałem też planować na voucherze, ale jak zobaczyłem starą bezprzedziałową jedynkę na filmie to mi się odechciało! dlaczego kurwa Kaszub nie ma 158a :(:(:(:(:(
- @mkfilmykolejowe Cukierek jeszcze bardziej osłodził mi podróż. : D
- Skomentuj ten film... Zresztą nie dziwić się czemu pusto jak koledzy jechali w sobotę. Tak jak pisałem w weekendy poranne pociągi EIC/Ex w 1 klasie to są puste. W tygodniu na pewno frekwencja jest wyższa :)
- @ronnifcb W to nie wątpię ;) a jak smakował cukierek z Lindora? Mi zajebiście, pierwszy raz jadłem tego cukierka a pyszny :) pozdrawiam
- @mkfilmykolejowe W 1kl bardzo wygodnie i cicho się jechało. ;)
- @mkfilmykolejowe Jechaliśmy w sobotę 8 października.
- A kiedy jechaliście? Bo w to nie wątpię, że w soboty i niedzielę szczególnie w godzinach porannych w 1 klasie w pociągach Ex/EIC są pustki. I dokładnie zgodzę się z kolegą poniżej, że godziny Kaszuba z Trójmiasta są naprawdę beznadziejne... Jedynka bezprzedziałowa beznadziejna, nienawidzę tej jedynki... Jedynka przedziałowa bardzo ładna :) jak się jechało w niej? Ja jechałem we wtorek Ex Beskidami do Warszawy w 1 klasie i w każdym przedziale po 3 osoby, a w nr 3 to pojedyncze osoby.