To was zaciekawi też.

Dane:

O Zobacz jak celnicy kontrolują pociągi z Ukrainy. Czas trwania pokazu w sekundach/minutach: 2m 15s. Liczba odsłon zanotowanych 109576 na dziś.. Pomóż nam rozwijać naszserwis, komercyjne nieruchomości - http://markproperty.pl/ Lublin zobacz jeśli masz wolny czas, oraz komentarze niżej czytaj. Jak oceniacie - zerknijcie też - bo otrzymał 58 w skali 1-5.

Komentarze:


Zobacz jak celnicy kontrolują pociągi z Ukrainy - Wy zamiast ścigać to dajcie ludziom zarobić wtedy nikt nie będzie musiał przemycać ani kupować z przemytu,skoro człowiek ledwo przez godzine pracy zarobi na paczke papierosów to o czym tu gadać....
- mam nadzieje że to rosyjski towar;]
- Kolejny sukces Wladzy Ludowej!
Chwala Generalom!
- ukry GO HOME !!
- Niech sobie w dupie pogrzebią :) chuj im do tego, że człowiek próbuje zdobyć trochę grosza na przeżycie... Rząd kradnie miliony, i jest bezkarny, a o kilka fajek do pierdla wsadzają ;)
- Zobacz jak celnicy kontrolują pociągi z Ukrainy
Zobacz jak celnicy kontrolują pociągi z Ukrainy
Sent via YouTubeBookmark https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wagachat.youtubookmark
- Zielone kurwy. Ale jak mafia wiezie tira spirytusu to nagle zaczyna się kontrola wyrywkowa.
- A nie pomyślałeś o tych co legalnie handlują papierosami czy alkoholem i płacą że mogą handlować towarami akcyzowymi.
- Tylko czy wychowani w tej pseudo wolności kapitalizmie wyrosną na lepszych? Nie wydaje mi się.
- W Przemyślu, to największe skurwysyny celnicy "urzędują". Człowiek chce zarobić, a te gnoje zawsze wszystko utrudniają - paczki, przewóz, wszystko. Nienawidzę tych skurwysynów
- skurwysyny z Przemyśla. Jebaki cwaniaki celnicy, gnoje jebane.
- jak widzę na co dzień tę ich gloryfikację dzieciobójców z upa i polakożerstwo we Lwowie, to jestem zdania, że te pociągi powinni kontrolować spece od tych spraw z GROM-u. Chyba, że terrorystów i faszystów u nas nie dostatek.
- A Celników to każdy pluje, a pluć w lustro za to, że się jest złodziejem to się nikomu nie chce ;)
- Ehh masz racje, trzabedzie na sie meczyc z biblijne 40 lat,az wszyscy ci co w komunie wychowani wymrą.
- Jakbyś nie wk...ił Celnika to by ci autka nie "rozprół". Się ciesz ze ci rewizji osobistej nie zafundował z grzebaniem w odbycie- bo i do tego maja prawo w poszukiwaniu dragów.
- Na miejscu UŻ (a czasem i PKP) domagałbym się od polskich służb celnych pokrycia napraw bieżących wagonów. Przecież to taka sama demolka jak w przypadku burdy pijanych chuliganów wracających z rozpierduchy na stadionie. Przez takie coś zawieszono kursowanie pociągów przez Ustrzyki Dolne, bo wagony ciągle były rozj*** przez te psy!
- euro będzie to i dalej cygary będą zabierali
- huje pierdolone podłożę ładunek wybuchowy jak celnicy będą w pociągu i wtedy zobaczą że nie wolno ruszać cudzej własności jak wybuchnie w rękach to będzie przestroga
- Składy na Euro 2012 :)
- @WholeLifeForNation14 skoncz pierdolic baranie zakuty w kajdany